Yükleniyor...

Bitboy, XRP Milyoneri Olma Tüyosu Verdi

Kripto fenomeni Bitboy, XRP milyoneri olmak isteyen yatırımcıların en az 150 bin XRP tutması gerektiğini savundu.

bitboy

Kripto fenomeni Bitboy, XRP milyoneri olmak isteyen yatırımcıların en az 150 bin XRP tutması gerektiğini savundu.

Kripto para piyasası, ayı trendi diye tabir edilen düşüş ve akümülasyon döneminde hareketliliğini sürdürüyor. Birçok kripto yatırımcısı, yeni bir boğanın gelmesini Bitcoin halving dönemine bağlıyor. Diğer taraftan kripto fenomenleri de benzer görüşleri paylaşmaya devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto paylaşımlarıyla popülerlik kazanan Bitboy da XRP hakkında açıklama yaptı. Bitboy, XRP‘den milyoner olmak isteyen yatırımcıların en az 150 bin XRP tutması gerektiğini söyledi.

Bitboy, XRP Topluluğuna Seslendi

Bitboy lakaplı Ben Armstrong, yeni bir tahmin ile kripto topluluğunu hareketlendirdi. Ripple (XRP) özelinde paylaşımda bulunan Bitboy, XRP sahiplerinin milyoner olması için ellerinde tutmaları gereken XRP adetinden bahsetti. Bitboy’a göre, en az 150 bin XRP tutanlar ciddi kazançlar elde edebilecek.

Bitboy’un bu tahmininden yola çıkarsak, kripto fenomeni XRP’nin 6 dolar seviyelerine ulaşacağını tahmin ediyor. XRP, güncel durumda 0,42 dolar seviyelerinde hareketliliğini sürdürüyor.

Neredeyse 12 katı bir yükseliş bekleyen Bitboy, XRP topluluğunu da hareketlendirdi. Anket düzenleyen bir XRP maksimalisti, XRP milyoneri olmak için kaç adet XRP gerektiğini sordu. Katılımcıların büyük bir çoğunluğu, 150 bin XRP’ye oy verdi.

SEC ile davası süren Ripple’ın nasıl bir fiyatlanma yaşayacağı merak edilirken, 6 dolara yakın bir fiyat tahmini dikkat çekti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x