Yükleniyor...

Pomerdoge (POMD) nedir, nasıl satın alınır?

Pomerdoge, kısa sürede ilgi çeken yeni bir memecoin'dir.

pomerdoge

Pomerdoge, kısa sürede ilgi çeken yeni bir memecoin’dir. Popüler köpek türü Pomeranian’dan ilham alan POMD coin, kripto para piyasasına girmenin eğlenceli ve erişilebilir bir yolu olarak mizahi şekilde tasarlanmıştır.

Pomerdoge nedir?

Pomerdoge, Pomeranian cinsi köpekten ilham alan yeni bir memecoin’dir. Piyasaya sürüldüğü ilk günden bu yana ilgiyle karşılanan POMD coin, Shiba Inu ve Dogecoin’e rakip olarak görülmüştür.

POMD token, diğer memecoin’lerden ayrılan bir dizi özelliğe sahiptir. Birincisi, güçlü bir yatırımcı ve meraklı topluluk tarafından desteklenmesidir. İkincisi, coin’in, kazan-kazan dediğimiz P2E oyununun ve oyun içi öğeler için bir pazarın başlatılmasını içeren, gelişim için net bir yol haritası çizmesidir. Üçüncüsü ise POMD token’ın piyasa değerinin düşük olmasıdır. Bu da önemli bir büyüme potansiyeline sahip olduğu anlamına gelir.

pomerdoge

Pomerdoge Quest adı verilen P2E oyunu, oyuncuların kendi pomerdoglarını toplamasına, eğitmesine ve savaşmasına olanak tanıyor. Oyuncular, görevleri tamamlayarak, savaşları kazanarak ve pomerdoglarını yetiştirerek POMD token kazanabiliyorlar.

Pomerplace adı verilen pazar yeri, oyuncuların oyun içi öğeleri satın almasına, satmasına ve takas etmesini sağlıyor. Silah, zırh ve arazi gibi öğeler satın alınabiliyor. Pomerplace aynı zamanda Pomerdoge Quest turnuvalarına ev sahipliği yapmak için de kullanılıyor.

POMD nasıl satın alınır?

Şu anda platformun ön satış turu ilk aşamada yer alıyor. POMD tokeninin satın alma fiyatı, ön satışının başlamasından sonraki iki hafta içinde 0,007 dolardan 0,008 dolara yükseldi Üstelik piyasa uzmanları, POMD tokenlarının fiyatının satış öncesi aşamada yüzde 1.700 oranında artacağını tahmin ediyor. Ön satış turunun ardından tokenlar Uniswap ve diğer 1. kademe borsalarda yayına girecek. Pomerdoge ayrıca üyelerine haftalık ödüller de verecek.

Uzmanlar ayrıca Pomerdoge’un yakında birinci sınıf bir proje haline gelebileceği görüşündedir. Yeni bir başarı rekoru kırarak lansmanından yalnızca birkaç gün sonra 776 bin doların üzerinde para topladı. Ayrıca projenin önümüzdeki dört ayda piyasa değerinin 40 kat artması bekleniyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner