Yükleniyor...

Bitcoin 200 Bin Dolar Olursa, Milyarderlerin Yarısı Kripto Milyarderi Olacak

Piyasadaki en büyük kripto para borsalarından biri olan Coinbase'in CEO’su Brian Armstrong tarafından yayınlanan yeni bir blog yazısında, Bitcoin 200 bin dolara ulaşırsa, dünyadaki milyarderlerin sayısının ne olacağı hakkında bilgiler paylaşıldı.

Bitcoin 200 Bin Dolar Olursa Dünyadaki Milyarderlerin Yarısı Kripto Milyarderi Olacak

Piyasadaki en büyük kripto para borsalarından biri olan Coinbase‘in CEO’su Brian Armstrong tarafından yayınlanan yeni bir blog yazısında, Bitcoin 200 bin dolara ulaşırsa, dünyadaki milyarderlerin sayısının ne olacağı hakkında bilgiler paylaşıldı. Brian Armstrong, Bitcoin’in 200 bin dolarlık bir fiyata ulaşması durumunda, dünya milyarderlerinin yarısından fazlasının kripto para birimi milyarderi olacağını düşünüyor.

Armstrong, daha fazla teknoloji yanlısı insanın büyük miktarlarda sermayeye erişebileceğini ve bunun da kripto para piyasası için kesinlikle olumlu olacağını ifade ediyor. Ancak, bunun 2020’de olup olmayacağı hakkında bir açıklamada bulunmadı.

Bitcoin Yatırım Miktarını Arttıracak

İnsanların Bitcoin’i benimsemesinin ve Bitcoin fiyatının artmasının pazarda yaratabileceği etkileri ile ilgili olarak Armstrong, “Muhtemelen, bu bilim ve teknolojiye yapılan yatırım miktarını artıracak” dedi. Armstrong, paranızı kripto para birimlerine yatırdığınızda, büyülü bir inovasyona erişebileceğinizi söyledi. Bu şekilde, merkezi olmayan borsalar, cüzdanlar ve merkezi olmayan finans (DeFi) gelecekte genişlemeye devam edecek.

Armstrong, gizlilik odaklı kripto para birimleriyle ilgili olarak, daha fazla benimseneceklerini ve daha fazla gizlilik özelliklerinin ortaya çıkacağını söyledi. Bu, Litecoin (LTC) ve Tron’un (TRX) piyasadaki bireylere gizlilik çözümü sunmak için çalıştığı göz önüne alındığında kısmen doğru bir ifade. Bu arada, merkezi olmayan kripto ekonomisi, bu bireylerin kimlikleriyle ilişkili merkezi olmayan kimlik ve itibar puanlarıyla ilerlemeye devam edecek. Dijital para sektöründe daha fazla insan kazanç sağlayacak ve dünyanın kripto pazarına girmesine yardımcı olacak yeni fırsatlar sunulacak.

Armstrong son olarak, kendi dijital para birimlerini uygulayabilecek merkez bankaları olabileceğini de belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner