Yükleniyor...

Bitcoin 3 Bin 800 Dolara Kadar Gerileyebilir

Bitcoin (BTC) fiyatı 5 bin dolar civarında dalgalanmaya devam ederken, önde gelen bir tüccar Bitcoin'in bir dönüş yapmadan önce daha da düşeceğini dile getiriyor.

bitcoin 3 bin 800 dolar

Bitcoin (BTC) fiyatı 5 bin dolar civarında dalgalanmaya devam ederken, önde gelen bir tüccar Bitcoin’in bir dönüş yapmadan önce daha da düşeceğini dile getiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Haberin yazıldığı sırada Bitcoin, CoinMarketCap verilerine göre koronavirüs pandemisi devam ederken 5 bin 500 dolardan işlem görüyordu. Kripto para analistleri genel olarak yükselişten memnun kalsa da bazıları daha büyük bir yükselişten önce BTC’nin 4 bin 800 doların altına düşmesini bekliyor.

Bitcoin Düşüş Yaşayabilir

Tanınmış kripto tüccarı ‘DonAlt’, yaptığı hesaplamalara göre, Bitcoin’in yeni bir dip seviyeye ulaşmak üzere olduğunu tweetledi. Tüccar, daha öncesinde umduğu dönüşün başarısız olduğunu da ifade etti. Bu düşüş tahminine rağmen, ‘DonAlt’, bunun bir ayı değil bir boğa olduğunu dile getirdi.

Paylaştığı grafikte, tahmin eğrisi 3 bin 800 dolar seviyesine düşüyor ve daha sonra bu yılın Ağustos ayında 7 bin dolar bölgesine yükseliyor.

Nisan Ayında 6 Bin 800 Dolar Olası mı?

Tüccar ‘Anondran’, küresel piyasalardaki ve koronavirüsteki durumun daha da kötüye gitmemesi durumunda ortaya çıkabilecek kısa vadeli tahminini paylaştı. ‘Anondran’, Bitcoin’in gelecek ay 6 bin 800 dolar seviyesine ulaşmasını beklediğini tweetledi.

“TraderXO”, ise Bitcoin için düşüş olmadığını söyledi. Analist, BTC’nin düz bir aralıkta birkaç ay geçirmesini ve ardından 10 bin dolara kadar yükselen bir trende girmesini bekliyor.

https://twitter.com/TraderX0X0/status/1240442352453500936

Analist ‘Crypto Michael’ da Bitcoin’in yakında 6 bin 100 dolarlık direnci test edebileceğine inanıyor.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Cumhur
Cumhur
2 yıl önce

Kripto dünyasında hergün ismini cismini duymadığımız bir sürü tip çıkıp biri olumlu biri olumsuz yorum yapıyor bunların hepsi algı yaratan hırsız mahlukatlar. Küçük yatırımcıyı soyan soysuzlar.

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x