Yükleniyor...

Bitcoin 9 bin 800 Doları Geçerse Yükselebilir

Bitcoin 9 bin 600 dolar civarında işlem görürken, tanınmış kripto tüccarları fiyattan memnun, ancak BTC'nin yakında yükselmeye devam edebileceğini de söylüyorlar.

bitcoin 9 bin 800 doları aşarsa

Bitcoin 9 bin 600 dolar civarında işlem görürken, tanınmış kripto tüccarları fiyattan memnun, ancak BTC’nin yakında yükselmeye devam edebileceğini de söylüyorlar. Sadece bir gün 10 bin doların üzerine çıktıktan sonra, Bitcoin yine başka bir düzeltme gerçekleştikçe bu seviyenin altında işlem görmeye devam ediyor.

Büyük kripto para tüccarları, Bitcoin’in daha da düşmemesinden ötürü memnunlar. Bazıları bu geri çekilmenin yakında bitmesini bekliyor.

Balinalar Sadece Duygularınızla Oynuyorlar

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto tüccarı Josh Rager, BTC’nin geçmesi gerektiği önemli fiyat seviyesinin 9 bin 800 dolar olduğuna inanıyor. BTC’nin bu seviyeyi kırması ve üzerinde kalması gerekiyor. Rager’a göre bu olursa, lider kripto para birimi kısa vadede yükselişe geçebilir. Ünlü analist BTC bu seviyeyi kırana kadar, sadece tüccarların duygularını manipüle eden balinaların ortada olacağını dile getiriyor.

Bitcoin Hareketleri Bir Süre Sakin Kalabilir

Hollandalı analist Michael van de Poppe ise Bitcoin’in 9 bin 400 dolar – 9 bin 450 dolar seviyesinin üzerinde olmasından memnun. Bunun altına inmesi durumunda, para birimi 8 bin 750 dolara ve muhtemelen daha düşük bir seviyeye düşebilir. Ancak analist, Google Trends’in şu anda Bitcoin halving’den önce yukarı doğru bir Bitcoin eğilimi gösterdiğine dikkat çekiyor. Poppe şunları söylüyor:

“Bana göre hala değişmedi. Burada bir destek bulmuş olabileceğimiz gibi, bir süre sakin hareketlerimiz olabilir. Genel olarak, 9 bin 400-9 bin 450 dolarda kalmak harika.


Üyelik
Bildir
guest

2 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
hasan
hasan
3 yıl önce

müthiş koşuyu bekliyoruz

Ayay
Ayay
3 yıl önce

Yukselsin artık ben halvinge kadar yukselis bekliyom

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x