Yükleniyor...

Bitcoin 9 bin 800 Doları Geçerse Yükselebilir

Bitcoin 9 bin 600 dolar civarında işlem görürken, tanınmış kripto tüccarları fiyattan memnun, ancak BTC'nin yakında yükselmeye devam edebileceğini de söylüyorlar.

bitcoin 9 bin 800 doları aşarsa

Bitcoin 9 bin 600 dolar civarında işlem görürken, tanınmış kripto tüccarları fiyattan memnun, ancak BTC’nin yakında yükselmeye devam edebileceğini de söylüyorlar. Sadece bir gün 10 bin doların üzerine çıktıktan sonra, Bitcoin yine başka bir düzeltme gerçekleştikçe bu seviyenin altında işlem görmeye devam ediyor.

Büyük kripto para tüccarları, Bitcoin’in daha da düşmemesinden ötürü memnunlar. Bazıları bu geri çekilmenin yakında bitmesini bekliyor.

Balinalar Sadece Duygularınızla Oynuyorlar

Kripto tüccarı Josh Rager, BTC’nin geçmesi gerektiği önemli fiyat seviyesinin 9 bin 800 dolar olduğuna inanıyor. BTC’nin bu seviyeyi kırması ve üzerinde kalması gerekiyor. Rager’a göre bu olursa, lider kripto para birimi kısa vadede yükselişe geçebilir. Ünlü analist BTC bu seviyeyi kırana kadar, sadece tüccarların duygularını manipüle eden balinaların ortada olacağını dile getiriyor.

Bitcoin Hareketleri Bir Süre Sakin Kalabilir

Hollandalı analist Michael van de Poppe ise Bitcoin’in 9 bin 400 dolar – 9 bin 450 dolar seviyesinin üzerinde olmasından memnun. Bunun altına inmesi durumunda, para birimi 8 bin 750 dolara ve muhtemelen daha düşük bir seviyeye düşebilir. Ancak analist, Google Trends’in şu anda Bitcoin halving’den önce yukarı doğru bir Bitcoin eğilimi gösterdiğine dikkat çekiyor. Poppe şunları söylüyor:

“Bana göre hala değişmedi. Burada bir destek bulmuş olabileceğimiz gibi, bir süre sakin hareketlerimiz olabilir. Genel olarak, 9 bin 400-9 bin 450 dolarda kalmak harika.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner