Yükleniyor...

Bitcoin Analisti: Bu İki Eğilimi Gözardı Eden Yatırımcılar Fırsatı Kaçıracak!

YouTube’un en popüler Bitcoin analistlerinden biri olan Nicholas Merten, altcoinlerin geri çekilmek için hazırlandığına dair bir uyarı yaptı.

Bitcoin Analisti Bu İki Eğilimi Gözardı Eden Yatırımcılar Fırsatı Kaçıracak

YouTube’un en popüler Bitcoin analistlerinden biri olan Nicholas Merten, altcoinlerin geri çekilmek için hazırlandığına dair bir uyarı yaptı.

Bitcoin Hakimiyet Oranı Düşüyor

Yotube yayını olan DataDash’in yeni bölümünde, kripto para analisti Nicholas Merten, altcoin piyasa değerinin kısa vadeli bir geri çekilme sinyalini verecek önemli bir seviyeye ulaşmak üzere olduğunu söyledi:

“Altcoinler, Mayıs ayının başlarından bu yana büyük bir yükseliş trendindeyken, yaklaşık %31 hakimiyet oranından %36,5’e çıktı. Bu yükselişle piyasaya %5,5 hakimiyet eklendi ve büyük bir pay arttı. Bence kısa vadede, önümüzdeki birkaç hafta boyunca bu seviyelerde geri çekilmeler göreceğiz.

Merten, ayrıca %37-38 veya üst aralığın çok önemli bir seviye olduğunu söyleyerek 2017 yılında yaşanan altcoin patlamasının bu seviyede oluştuğunu belirtti.

Kurumsal Kullanım ve Finansal Uygulamalar Göz Kamaştırıyor

Merten yakın vadede altcoin’lerde düşüş görürken, iki grup kripto para biriminin bir sonraki altcoin döngüsüne öncülük edeceğine inanıyor. Ortaya çıkan eğilimleri yakalayamayanların fırsatları kaçıracağına inanıyor.

“Doğru sektörlerde doğru eğilimlere ve doğru oyunlara odaklanmıyorsanız, basit ve kolay kazançları kaybedersiniz…. Kurumsal kullanım ve en önemlisi finansal uygulamalar şu an öne çıkıyor. Bu yüzden merkezi olmayan finans ve kurumsal blok zinciri, yükselişin merkezinde olacak. Belki bilmediğimiz başka bir şey daha olacak, ama bunlar bu yaklaşan döngünün iki merkezi parçası olacak. ”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner