Yükleniyor...

Bitcoin ATM’sinde Kuyruk

Singapur'da en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan CityLink Mall, geçtiğimiz günlerde süpriz bir gelişmeyle karşı karşıya kaldı.

Singapur’da en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan CityLink Mall, geçtiğimiz günlerde süpriz bir gelişmeyle karşı karşıya kaldı.

28 Şubat tarihinde alışveriş merkezine yerleştirilen Bitcoin ATM’sinde, Bitcoin satın almak için sıraya giren insanlar uzun bir kuyruk oluşturdu.

“Singapur’un Bitcoin konusunda hızla büyüdüğünü” söyleyen ve Bitcoin ATM’sini kuran şirketin CEO’su Zann Kwan, 2014 yılının sonunda daha fazla Bitcoin ATM’si getireceklerini de açıkladı. Ülkenin ilk yeraltı alışveriş merkezi olan ve 60 metrelik bir alanda faaliyet gösteren CityLink Mall’da, Bitcoin ATMleri her gün sabah 05:00 saatine kadar hizmet vermekte.

Alışveriş merkezindeki uzun Bitcoin ATM kuyruğunun resmi, Twitter üzerinden paylaşıldı ve takipçiler arasından oldukça olumlu tepkiler aldı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner