Yükleniyor...

Bitcoin Balinaları 728 Milyon Doları 6 Dolara Transfer Etti!

Twitter'daki Whale Alert (@whale_alert) bugün devasa miktarlarda Bitcoin'in (BTC) transfer edildiğini bildirdi.

Bitcoin Balinaları 728 Milyon Doları 6 Dolara Transfer Etti

Twitter’daki Whale Alert (@whale_alert) bugün devasa miktarlarda Bitcoin’in (BTC) transfer edildiğini bildirdi. İlk transfer TSİ 12:02’de gerçekleştirildi ve 313 milyon dolar değerinde 43.564 BTC Bittrex’ten bilinmeyen bir cüzdana aktarıldı. Bitcoin balinası bu transfer için işlem ücreti olarak toplamda 1 dolar ödedi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bir diğer işlem ise TSİ 13:41’de gerçekleştirildi ve Bitcoin balinası 57.577 BTC’yi (415 milyon dolar) bilinmeyen bir cüzdandan Bittrex’e transfer etti ve işlem ücreti olarak toplamda 5 dolar ödedi.

414 milyon dolarlık işlem her birinde değişen miktarlarda Bitcoin (BTC) bulunan 19 adres ile gerçekleştirildi ve tek bir alıcı cüzdana 57.577 BTC transfer edilmiş oldu. Alıcı adres aktif gözüküyor ve yaklaşık 54 işlem kaydedilmiş, ancak nispeten yakın bir zamanda oluşturulduğu görülüyor. Adreste ilk kaydedilen işlem 27 Kasım 2019’da gerçekleşmiş ve adresin Bittrex’e ait olduğu tahmin ediliyor.

Yüklü miktarlardaki Bitcoin’lerin (BTC) harekete geçmesinin nedeni ve bu transferlerin fiyatlara nasıl bir etki yaratabileceği henüz bilinmese de Bitcoin ağının 728 milyon dolarlık yüklü bir transferi 6 dolar gibi bir transfer ücreti ile işleyebilmesi büyük ses getirdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x