Anasayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin Balinaları 728 Milyon Doları 6 Dolara Transfer Etti!

Bitcoin Balinaları 728 Milyon Doları 6 Dolara Transfer Etti!

ABONE OL:google-news

Twitter’daki Whale Alert (@whale_alert) bugün devasa miktarlarda Bitcoin’in (BTC) transfer edildiğini bildirdi. İlk transfer TSİ 12:02’de gerçekleştirildi ve 313 milyon dolar değerinde 43.564 BTC Bittrex’ten bilinmeyen bir cüzdana aktarıldı. Bitcoin balinası bu transfer için işlem ücreti olarak toplamda 1 dolar ödedi.

Bir diğer işlem ise TSİ 13:41’de gerçekleştirildi ve Bitcoin balinası 57.577 BTC’yi (415 milyon dolar) bilinmeyen bir cüzdandan Bittrex’e transfer etti ve işlem ücreti olarak toplamda 5 dolar ödedi.

414 milyon dolarlık işlem her birinde değişen miktarlarda Bitcoin (BTC) bulunan 19 adres ile gerçekleştirildi ve tek bir alıcı cüzdana 57.577 BTC transfer edilmiş oldu. Alıcı adres aktif gözüküyor ve yaklaşık 54 işlem kaydedilmiş, ancak nispeten yakın bir zamanda oluşturulduğu görülüyor. Adreste ilk kaydedilen işlem 27 Kasım 2019’da gerçekleşmiş ve adresin Bittrex’e ait olduğu tahmin ediliyor.

Yüklü miktarlardaki Bitcoin’lerin (BTC) harekete geçmesinin nedeni ve bu transferlerin fiyatlara nasıl bir etki yaratabileceği henüz bilinmese de Bitcoin ağının 728 milyon dolarlık yüklü bir transferi 6 dolar gibi bir transfer ücreti ile işleyebilmesi büyük ses getirdi.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

928BeğenenlerBeğen
685TakipçilerTakip Et
19,581TakipçilerTakip Et
674AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar