Anasayfa Bitcoin (BTC) Bitcoin’in (BTC) Her Adımını Doğru Bilen İndikatörden Endişe Uyandıran Sinyal!

Bitcoin’in (BTC) Her Adımını Doğru Bilen İndikatörden Endişe Uyandıran Sinyal!

DeMark Analytics’in CEO’su ve TD Sequential olarak bilinen Point 72 indikatörünün mucidi, Tom DeMark Bitcoin (BTC) hakkındaki son tahminini paylaştı.

Bitcoin’de Düşüş Eğilimi

DeMark, Bloomberg’e Bitcoin’in dibi görmesi için biraz daha düşmeye devam edebileceğini söyleyerek düşüş beklentisini dile getirdi. Tanınmış bir Wall Street analisti olan ve daha önceki Bitcoin (BTC) çöküşünü bilen Tom, yeni tahminini şu şekilde dile getirdi:

Şu anda derin bir geri sayım yaşıyoruz ve aşağı yönlü hareket mevcut durumda biraz daha olası gözüküyor. En az 6.308 dolarlık bir olumsuz projeksiyon gördük ve bu pazardaki panik eşliğinde 5.294 dolara kadar çöküşü getirebilir.

TD Sequential’ın Point 72 indikatörü, 2017 yılının Aralık ayında yaşanan ve Bitcoin’in (BTC) 3.000 dolar seviyelerine kadar düşmesine sebep olan ayı piyasasının sinyalini vermişti. Ayrıca, bu yılın Haziran ayında Bitcoin’in (BTC) 14.000 dolara dokunduğu zamanda yine satış sinyali verdi.

Bitcoin Dibi Görmedi

DeMark’ın görüşlerini destekleyecek bir açıklamada popüler analist Tuur Demeester’dan geldi. Analist katıldığı bir programda Bitcoin’in henüz dibe ulaşmadığını söyledi. Demeester, Bitcoin için görüşlerini şu şekilde açıkladı:

3.000 dibine çok uzağız ve oraya geri gideceğimizi sanmıyorum. Ancak 5.000’e kısa bir dokunuş yapabiliriz.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

Yorum Yapın, Görüşlerinizi Paylaşın

Bizi Takip Edin

731BeğenenlerBeğen
121TakipçilerTakip Et
10,651TakipçilerTakip Et
42AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!Türkiye’nin en hızlı büyüyen kripto para haber sitesi Coinkolik'ten kripto para dünyasındaki güncel haberleri günlük alın.

*Gizliliğinize saygı duyuyor, spam yapmayacağımıza söz veriyoruz.

Gizlilik Politikası