Bitcoin Balinaları, Son Düşüşte 3.3 Milyar Dolarlık BTC Topladı • Coinkolik
Yükleniyor...

Bitcoin Balinaları, Son Düşüşte 3.3 Milyar Dolarlık BTC Topladı

Kripto analiz şirketi Santiment’in verileri, yatırımcıların son düzeltmeyi bir satın alma fırsatı olarak değerlendirdiğini gösteriyor.

bitcoin balinalari son dususte 3 3 milyar dolarlik btc topladi

Kripto analiz şirketi Santiment’in verileri, yatırımcıların son düzeltmeyi bir satın alma fırsatı olarak değerlendirdiğini gösteriyor. 

Bitcoin geçtiğimiz günlerde %20’ye varan sert bir düşüş yaşadı. Yeni Covid varyantı ve Fed’in tapering planlarının hemen ardından gerçekleşen düşüşte, birçok altcoin büyük kayıplar yaşadı. Diğer taraftan bazı yatırımcılar, bu büyük düşüşü alım fırsatı olarak gördü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Santiment paylaştığı bir tweette Bitcoin’in 42.000 doları gördüğü son düşüşte, 100 ila 10.000 BTC’ye sahip olan BTC cüzdanlarının 67.000 BTC biriktirdiğini ortaya koydu.

Piyasa Toparlanıyor

Bitcoin 42.000 dolara doğru gerçekleşen bu düşüşten, hızla 47.000 dolara toparlanmayı başardı. Bugün erken saatlerde ise toparlanmasını sürdürerek 51.000 dolar seviyelerine yeniden döndü. 

Diğer taraftan BTC hala oversold bölgesinde yer alıyor. Bu ise, varlığın önemli bir hamleye başlamadan önce biraz daha soğuması gerektiğini gösteriyor olabilir. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x