Yükleniyor...

Bitcoin Balinasından Korkutan Hamle!

Bir Bitcoin balinası 18.

Bitcoin Balinaları 2

Bir Bitcoin balinası 18.900 Bitcoin’i (BTC) dev kripto para borsası Coinbase’e taşıdı. Kripto para trader’ları, bir Bitcoin balinasının neden yaklaşık 154 milyon dolara karşılık gelen 18.900 Bitcoin’i (BTC) ABD’nin önde gelen kripto para borsası Coinbase’e aktardığını tartışmaya başladılar.

Balian, 18.900 BTC’lik bu transferi tek işlemle bilinmeyen bir cüzdandan borsaya yaptı ve bir anlık paniğe neden oldu. Birçok isim bunun sert bir satışın habercisi olduğu değerlendirmesinde bulundu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ancak, transfer işleminden sadece üç saat sonra aynı miktardaki Bitcoin (BTC) Coinbase’den üç bilinmeyen cüzdana transfer edildi. Trader’lar bu transfer işlemlerinin neden gerçekleştirildiğini halen tam olarak açıklayabilmiş değiller.

Bu ayın başlarında bir kripto para balinası Bitcoin fiyatının düşmesinden hemen önce 25.160 Bitcoin’i (BTC) Coinbase transfer etmişti. Transferden kısa bir süre sonra Bitcoin fiyatı düşüşe geçmiş ve balinanın panik satışları tetiklediği düşünülmüştü ki fiyat eğilimi bu düşünceyi doğruluyordu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x