Yükleniyor...

Bitcoin Balinasından Korkutan Hamle!

Bir Bitcoin balinası 18.

Bitcoin Balinaları 2

Bir Bitcoin balinası 18.900 Bitcoin’i (BTC) dev kripto para borsası Coinbase’e taşıdı. Kripto para trader’ları, bir Bitcoin balinasının neden yaklaşık 154 milyon dolara karşılık gelen 18.900 Bitcoin’i (BTC) ABD’nin önde gelen kripto para borsası Coinbase’e aktardığını tartışmaya başladılar.

Balian, 18.900 BTC’lik bu transferi tek işlemle bilinmeyen bir cüzdandan borsaya yaptı ve bir anlık paniğe neden oldu. Birçok isim bunun sert bir satışın habercisi olduğu değerlendirmesinde bulundu.

Ancak, transfer işleminden sadece üç saat sonra aynı miktardaki Bitcoin (BTC) Coinbase’den üç bilinmeyen cüzdana transfer edildi. Trader’lar bu transfer işlemlerinin neden gerçekleştirildiğini halen tam olarak açıklayabilmiş değiller.

Bu ayın başlarında bir kripto para balinası Bitcoin fiyatının düşmesinden hemen önce 25.160 Bitcoin’i (BTC) Coinbase transfer etmişti. Transferden kısa bir süre sonra Bitcoin fiyatı düşüşe geçmiş ve balinanın panik satışları tetiklediği düşünülmüştü ki fiyat eğilimi bu düşünceyi doğruluyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner