Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin Balinasından Korkutan Hamle!

Bitcoin Balinasından Korkutan Hamle!

ABONE OL:google-news

Bir Bitcoin balinası 18.900 Bitcoin’i (BTC) dev kripto para borsası Coinbase’e taşıdı. Kripto para trader’ları, bir Bitcoin balinasının neden yaklaşık 154 milyon dolara karşılık gelen 18.900 Bitcoin’i (BTC) ABD’nin önde gelen kripto para borsası Coinbase’e aktardığını tartışmaya başladılar.

Balian, 18.900 BTC’lik bu transferi tek işlemle bilinmeyen bir cüzdandan borsaya yaptı ve bir anlık paniğe neden oldu. Birçok isim bunun sert bir satışın habercisi olduğu değerlendirmesinde bulundu.

Ancak, transfer işleminden sadece üç saat sonra aynı miktardaki Bitcoin (BTC) Coinbase’den üç bilinmeyen cüzdana transfer edildi. Trader’lar bu transfer işlemlerinin neden gerçekleştirildiğini halen tam olarak açıklayabilmiş değiller.

Bu ayın başlarında bir kripto para balinası Bitcoin fiyatının düşmesinden hemen önce 25.160 Bitcoin’i (BTC) Coinbase transfer etmişti. Transferden kısa bir süre sonra Bitcoin fiyatı düşüşe geçmiş ve balinanın panik satışları tetiklediği düşünülmüştü ki fiyat eğilimi bu düşünceyi doğruluyordu.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar