Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) Analistlerin Ortak Öngörüsü: Ethereum (ETH) Fiyatı Güçlü Bir Şekilde Yükselecek!

Analistlerin Ortak Öngörüsü: Ethereum (ETH) Fiyatı Güçlü Bir Şekilde Yükselecek!

ABONE OL:google-news

Ethereum (ETH) ve kripto para piyasasının geri kalanı dün son dönemdeki yukarı yönlü eğilimi destekleyen ani bir satın alma baskısına uğradı. Analistler şimdi Ethereum fiyatının yükselişinin devam edeceği ve hatta gelecekte Bitcoin’in yükseliş performansından daha iyi performans göstereceğine inanıyorlar.

Analistlerin böyle düşünmesinin altında yatan birçok faktör bulunuyor. Bunlardan en dikkat çekici olanı ise yakın zamanda Ubisoft tarafından gelen haber. Fransız video oyun devi Ubisoft’un oyunlarındaki oyun için sanal nesneleri veya aksesuarları bir Blockchain’e koymayı ve bu şekilde para kazanmayı planlıyor. Şirketin bunu yapmak için ise Ethereum Blockchain’inin kullanacağı iddia edildi.

Haberi hazırladığımız sırada Ethereum, son 24 saatte kayda değer bir performans göstererek değerini yüzde 3’ten fazla artırdı ve fiyatı 244 dolardan 257 dolara kadar yükseldi.

Bu yükseliş Ethereum fiyatını haftanın en yüksek seviyesine taşıdı ve Mayıs ayının sonlarına doğru görülen 285 dolara yakınlaşmasını sağladı. Şu anda Ethereum günün en iyi performans gösteren altcoin’lerinden biri ve performansı ile son yedi gün içinde değerini yüzde 31 oranında artıran Litecoin’in hemen arkasında yer alıyor.

Twitter’daki popüler kripto para analistlerinden Cryptomist, Ethereum’un yükselmeye devam edeceğini ve Temmuz ayında 300 dolara ulaşabileceğine inandığını söylediği bir tweet attı.

Ethereum fiyatının önümüzdeki günlerde daha da yükselmeye devam edeceği yönündeki görüşlere ek olarak bir analist, önümüzdeki 24 ay içinden Ethereum’un Bitcoin’den daha iyi performans göstereceğine inanıyor.

Her zaman kripto para piyasasının kısa vadede ne yönde bir performans göstereceğini tahmin etmek zor olmuştur, ancak Ethereum gibi önemli altcoin’lerin öngörülebilir bir gelecekte nasıl bir performans göstereceği açıkça görülebilir.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar