Bitcoin beklentileri ona da yaradı: QTUM son 1 haftanın gözdesi • CK
Yükleniyor...

Bitcoin beklentileri ona da yaradı: QTUM son 1 haftanın gözdesi

Qtum'un (QTUM) fiyatı son 24 saatte yüzde 19'dan fazla arttı ve buna işlem hacminde yüzde 283'lük bir artış eşlik etti.

QTUM

Qtum’un (QTUM) fiyatı son 24 saatte yüzde 19’dan fazla arttı ve buna işlem hacminde yüzde 283’lük bir artış eşlik etti. Uzmanlar, söz konusu artışın arkasında Bitcoin’deki yükseliş beklentilerinin olduğunu belirtti.

Bitcoin (BTC) beklentilerinin tetiklediği piyasada son yükseliş QTUM’a da yansıdı. CoinGecko’da piyasa değerine göre 112. sırada yer alan altcoin, son gün 3,21 dolara kadar yükseldi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

CoinMarketCap’ten elde edilen veriler, yatırımcıların son 24 saat içinde önceki güne göre yüzde 283 artışla 188 milyon dolardan fazla QTUM taşıdığını gösterdi.

QTUM ayrıca son yedi gün içinde hem hacim hem de fiyat hareketi açısından oldukça güçlü bir performans sergiledi. Bu dönemde token’ın fiyatı yaklaşık yüzde 35 arttı.

Aynı büyüme, QTUM’un sırasıyla yüzde 44 ve yüzde 41’lik iyileşmeler kaydettiği 14 günlük ve 30 günlük fiyat grafiklerine de yansıdı.

InvestObservers’daki analistler, son performansını gerekçe göstererek QTUM’a “çok olumlu” notu verdi. Ancak aynı zamanda, mevcut rallinin tükenmesi durumunda token’ın değişken bir pozisyona girebileceğinden korktuklarını da dile getirdiler.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x