Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin Boğaları Daha Yüksek Seviyelere Ulaşmadan Önce Düzeltme Yaşayacak mı?

Bitcoin Boğaları Daha Yüksek Seviyelere Ulaşmadan Önce Düzeltme Yaşayacak mı?

ABONE OL:google-news

Bitcoin’in arkasındaki yükseliş ivmesi yavaş yavaş azalabilir, bu da bir düzeltmenin devam ettiğini gösterir.

Kripto para piyasasını yüksek düzeyde açgözlülük devraldı ki bu çok olumsuz bir işarettir.
Bu arada Bitcoin, daha yüksek zirveleri hedeflemeden önce 12.350 dolara düştüğünü görebilecek bir satış sinyali verdi.

Yatırımcılar, son fiyat hareketi sayesinde Bitcoin konusunda ezici bir şekilde yükseliyor. Bununla birlikte, birden fazla teknik ve zincir içi ölçüm, kısa bir düzeltmenin yapılmakta olduğunu göstermektedir.

Bitcoin Kritik Destekte 

Bitcoin, Eylül ayı başındaki piyasa çöküşünden bu yana fiyat hareketini içeren yükselen bir paralel kanaldan çıktıktan sonra 21 Ekim’de yükselişe geçti.

Ardından gelen %12’lik artış, en yüksek kripto para biriminin yeni yıllık en yüksek seviyelere yükselmesini sağladı.

Ne yazık ki, bir fiyat yükselişi sırasında söylenen iddialı sözler, genellikle kısa vadeli konsolidasyonlara ve hatta keskin düzeltmelere yol açar.

Olasılıklar ayıların lehine gibi görünse de, satın alma siparişlerindeki ani bir artış, düşüş görünümünü tehlikeye atma gücüne sahip olabilir.

Kripto Para Piyasası İlerliyor

Yeni bir gelişme dalgası, son zamanlarda kripto para piyasasına dikkat çekti. Bitcoin satın alan halka açık şirketlerin yanı sıra PayPal, 350 milyon kullanıcısına kripto para satın alma ve satma kapılarını açıyor.

Lider kripto para birimi 13.000 dolarlık bölgenin etrafında dolaşmaya devam ederken, dikkat edilmesi gereken iki önemli fiyat seviyesi var.

12.700 $’lık temel destek ve 13.360 $’ lık genel direnç, fiyatların bir sonraki adımda nereye gideceğini belirlemeye yardımcı olacak.

Bu bölgenin üzerine çıkmak, 15.000 $ ‘a doğru bir sıçrama sinyali verirken, aşağı kırıldığında Bitcoin’in 12.350 $’ a düştüğünü görebilir.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Türkan Babacan
Türkan Babacanhttps://www.coinkolik.com
Uzun yıllardır İngilizce dilinde çevirmenlik, tercümanlık, bakanlıklarda proje danışmanlıkları yapan Türkan, aynı zamanda iyi düzeyde İspanyolca da bilmektedir. Hukuk fakültesi mezunu olan Türkan; çok yönlü olmayı sevmekte, bir süredir de kripto para birimleri alanında uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Bu disiplinleri birleştirerek bilişim hukuku üzerine bir yüksek lisans eğitimi hedeflemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar