Yükleniyor...

Bitcoin Boğası Tom Lee: Bitcoin Bu Yıl Kesinlikle Yeni Bir Zirve Yapacak

Fundstrat kurucularından popüler analist Tom Lee, CNBC’de Bitcoin’in güncel durumuna ilişkin açıklamalarda bulundu

Bitcoin Tom Lee

Fundstrat kurucularından popüler analist Tom Lee, CNBC’de Bitcoin‘in güncel durumuna ilişkin açıklamalarda bulundu. Lee, Bitcoin’in bu yıl kesinlikle yeni bir zirve yapacağını öne sürdü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ABD-Çin arasındaki ticaret savaşına değinen Lee, birçok analistin aksine topyekün küresel bir ekonomik savaşın yaşanmayacağı görüşünde. Lee, önceki Bitcoin fiyat tahminlerinin arkasında durduğunu hatırlatarak en büyük kripto para birimi Bitcoin’in bu yıl “moon” görevini yerine getireceğini yani güçlü bir şekilde yükseleceğini söyledi.

Tom Lee, Bitcoin’in artık ABD doları ile birlikte hareket etmediğine dikkat çekerek, tıpkı altın gibi Bitcoin’in de küresel hisse senedi piyasaları ile ters korelasyona sahip olduğunu söyledi. Bu da Bitcoin’i varlığını özgür bir şekilde sürdürebilen bir hedge varlık yapıyor.

Lee, “Bu yüzden Bitcoin’in bu yıl küresel risklere karşı güvenli bir liman olabileceğini kanıtladığını düşünüyorum. Bitcoin’in gerçek bir kurumsal çeşitlendirme kaynağı olduğu görüşündeyim”. ifadelerini kullandı.

Tutarlı öngörüleriyle bilinen Lee, şu anda ulusal paralarda kripto paralara büyük bir yatırımcı akını olduğunu ve son Bitcoin rallisini körükleyen başlıca nedenin bu olduğunu belirtiyor. Lee, önceki fiyat öngörülerinin değişmediğinin altını çizerek Bitcoin’in bu yıl kesinlikle yeni bir zirve yapacağını kaydetti.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x