Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) 2020 Yılı İçin Yeni Rekorunu Belirledi

ABD’de oy pusulalarının sayılmasının devam ediyor ve kalan son eyaletlerde heyecan artarken, Bitcoin’de (BTC) 2020 yılının en yüksek seviyesini aşarak, bu yıl için yeni bir rekora imza attı

bitcoin 2020 icin yeni rekorunu belirledi

ABD’de oy pusulalarının sayılmasının devam ediyor ve kalan son eyaletlerde heyecan artarken, Bitcoin’de (BTC) 2020 yılının en yüksek seviyesini aşarak, bu yıl için yeni bir rekora imza attı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bugün kripto para piyasaları için oldukça heyecan verici bir gün oldu. Aslında genel anlamda tüm piyasalar için heyecan verici çünkü, uzun süredir gündemi meşgul eden 2020 ABD Başkanlık Seçimleri şu an itibari ile gerçekleşiyor.

Yetkililer kalan birkaç eyaletteki son oy pusulalarını sayarken, piyasalar oldukça gergin ve belirsizlikle dolu. Seçimin sonuna yaklaşılmasına rağmen, her iki adayın da kazanma şansı devam ediyor.

Bununla birlikte, Bitcoin istikrarlı bir yükselişte ve şu an için yükselişinin önünde herhangi bir engel bulunmuyor. Çalkantılı bir ticaret gününün ardından, 2020 yılı için yeni en yüksek fiyat seviyesine ulaşan lider kripto para birimi, Ocak 2018’den bu yana görülmeyen fiyat seviyelerine yükseldi.

Bitcoin (BTC) yazım itibari ile 14.110 dolar seviyesinin biraz üzerinden işlem görüyor ve Bitstamp tarafından sağlanan verilere göre gün içinde en yüksek 14.230 dolar seviyesine kadar yükseldi.

bitcoin gunluk fiyat

Bitcoin yaşanan bu yükselişin ardından gün içinde zaman zaman inişler ve çıkışlar yaşadı. Günün en düşük seviyesi 13.520 dolar olurken, en yüksek seviyesi ise 14.230 dolar oldu.

ABD Başkanlık Seçimleri’nin sonuçlanmasının ardından Bitcoin’in nasıl bir tepki vereceği merak konusu. Bazı analistlere göre Bitcoin siyasetin çok üstünde bir varlık. Analistlere göre bu sebepten dolayı, seçim sonucu ne olursa olsun Bitcoin’de beklenen yükseliş gerçekleşecek ve tekrardan tüm zamanların en yüksek seviyesini göreceğiz.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x