Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) 23.000 Doların Üzerine Çıkınca Balinalar Harekete Geçti

Kripto para takipçisi Whale Alert, son 20 saat içinde transfer edilen birkaç devasa Bitcoin hareketini kaydetti.

btc whale

Kripto para takipçisi Whale Alert, son 20 saat içinde transfer edilen birkaç devasa Bitcoin hareketini kaydetti. Bu arada Bitcoin 23.000 dolar seviyesinin üzerine çıktı.

Popüler kripto para takip botu Whale Alert, anonim kullanıcılar tarafından gönderilen 1 milyar ABD dolarının üzerinde Bitcoin tespit etti. Bununla birlikte, birkaç büyük kripto borsası da bu devasa para transferlerinde yer aldı. Bu arada lider kripto para biriminin piyasa değeri 23.000 dolar seviyesinin üzerine çıktı.

45.640 Bitcoin (BTC) Transfer Edildi

Popüler kripto para takip hizmetinden alınan verilere göre toplam 45.640 Bitcoin taşıyan 8 kripto para işlemi gerçekleşti. Bu transferler, çoğu kayıtsız sahipli cüzdanlar arasında gerçekleştirildi. Bu transfer zinciri, 1.190 BTC’den (en küçük) 7.000 BTC’ye (en büyüğü) kadarlık rakamlarla gerçekleştirdi. Aralarında 5.000 BTC ve 6.000 BTC’lik yığınlar da vardı.

BTC 30

İki transferde Bitstamp ve OKEx borsalarının yanı sıra Xapo kripto para saklama hizmeti de yer aldı. Geçtiğimiz 24 saat içinde, dünyanın en büyük kripto para birimi 23.000 doların altına düşmesine neden olan bir hareket yaşadıysa da tekrar bu seviyenin üzerine çıktı. Fiyat düşüşü sırasında, 789 milyon dolar değerinde kripto para birkaç dijital borsada tasfiye edildi.

CoinMarketCap tarafından paylaşılan verilere göre Bitcoin yazının yazıldığı sırada 23.430 dolardan işlem görüyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner