Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) 48 Saat İçinde Olağanüstü Bir Harekete Hazır Görünüyor!

Morgan Creek Digital yöneticisi Jason Williams, Bitcoin'in (BTC) üç aylık sıkı işlem aralığının yaklaşık 48 saat içinde sona erebileceğini söyledi.

Bitcoin BTC 48 Saat İçinde Olağanüstü Bir Harekete Hazır Görünüyor scaled

Morgan Creek Digital yöneticisi Jason Williams, Bitcoin’in (BTC) üç aylık sıkı işlem aralığının yaklaşık 48 saat içinde sona erebileceğini söyledi. Williams, paylaşımında, lider kripto para biriminin kısa vadeli zaman diliminde artan bir üçgen deseninin zirvesine yaklaştıkça BTC’nin büyük bir hareket için hazır göründüğünü belirtti.

“Bu küçük bir Dünya Kupası gibi hissettiriyor. Bitcoin 22’sinde veya yaklaşık 48 saat içinde patlayabilir. Kenarda olmak isteyeceğimi sanmıyorum… Bitcoin dalgalanması yukarı doğru sıra dışı olabilir.”

Bitcoin (BTC) 7 Gün İçinde Patlayabilir

Morgan Creek Digital kurucu ortağı yakında BTC’nin dar işlem aralığının sona ermesini bekleyen tek analist değil.

Kripto para analisti Ethereum Jack, Bitcoin’in spot hacmi önemli fiyat artışından önce gelen bir seviyeye ulaştığından, lider kripto para biriminin önümüzdeki yedi gün içinde patlayacağını söylüyor. Giderek azalan bir hacim, bir varlığın yön açısından netlik sağlamasını bekleyen birçok trader’ın hazır olduğunu gösteriyor.

Bu arada, başka bir kripto para analisti olan Walter Wyckoff, Bitcoin’in, S&P 500’den yardım aldığı için dirençleri ihlal edeceğine inanıyor. Analist, salgın ile ilgili aşı haberlerinin piyasalara olumlu etki edeceğini ve bu iyileşmenin Bitcoin’e yarayacağını düşünüyor.

Ancak tüm analistler BTC için ufukta güçlü bir Bitcoin rallisi görmüyor. Efsane analist Peter Brandt, Bitcoin’in olumsuz yönde önemli bir hamle yapmasını bekliyor. Brandt, BTC’de, 7.000-7.500 dolar seviyelerinin görüleceğini düşünüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner