Yükleniyor...

 “Ethereum (ETH) 500 Dolar Seviyesine Ulaşmaya Hazır”

Kripto para araştırma şirketi Glassnode, ETH döviz mevduatlarında son yirmi dört saat içinde büyük bir artış olduğunu bildirdi.

Ethereum ETH 500 Dolar Seviyesine Ulaşmaya Hazır”

Kripto para araştırma şirketi Glassnode, ETH döviz mevduatlarında son yirmi dört saat içinde büyük bir artış olduğunu bildirdi. Bu arada, ünlü analist “Crypto Michael” ikinci en büyük kripto para biriminin fiyatının yakın vadede 500 dolar seviyesinin üzerine çıkmasını bekliyor.

ETH, Kripto Para Bakiyelerinde Yeni ATH’lere Ulaştı

Glassnode tarafından paylaşılan verilere göre, son yirmi dört saat içinde, kripto borsalarına yapılan ETH mevduatlarının sayısı yüzde otuzdan fazla arttı.

DeFi’nin yayılması ve uygulamalarında kilitli olan ETH miktarının yanı sıra, beklenen büyük Ethereum 2.0 yükseltmesi ile, birçok kişi Ethereum’un fiyatının yakında önemli bir artış göstereceğini umuyor.

ETH’nin bugün ETH dengelerine ilişkin temel aldığı bir diğer yeni ATH, 0,01 ETH’den fazla olan cüzdan miktarıdır. ETH adreslerinin sayısında 1000’den fazla artış olduğu gözükmektedir.

ETH 500 Dolara Yükselmeye Hazır “

Kripto para analisti Michael van de Poppe (Kripto Michael), Ethereum fiyatının “önümüzdeki dönemde” 500 dolar seviyesinin ötesine geçecek kadar ivme kazandığını düşünüyor.

“ETH önümüzdeki dönemde 500 dolara yükselmeye hazır.”

Bu arada, Ethereum’un önde gelen geliştiricisi Peter Szilagyi, kısa bir süre önce Twitter sayfasında ETH’nin tüm zamanların toplam ticaret hacminin sadece bir ay içinde 6,5 milyar dolarlık şaşırtıcı bir rakama ulaştığını yazdı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner