Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri Bitcoin'den (BTC) 6 Hafta Sonra Bir İlk!

Bitcoin’den (BTC) 6 Hafta Sonra Bir İlk!

ABONE OL:google-news

Bitcoin (BTC) fiyatındaki minik boğa trendi devam ediyor. CryptoCompare’ın verilerine göre, Bitcoin 9 Ocak’tan bu yana ilk kez bugün 4.000 dolar seviyesini geçti. Şu anda Bitcoin fiyatı birçok platformun verilerine göre 3.965 doların üstünde işlem görüyor.

BTC Fiyatı

17 Ocak’tan bu yana Ethereum (ETH), Ripple (XRP) ve EOS (EOS) dahil olmak üzere üst düzey birçok altcoin’de önemli fiyat artışları kaydedildi. Kripto para piyasasında genel bir rallinin yaşandığı görülüyor.

6 Ay Sonra İlk Kez Aylık Grafikte Yeşil Mum Bırakabilir

17 Ocak’tan bu yana kripto para piyasasının toplam değerine 15 milyar doların üzerinde bir değer eklendi. Bu son dönüm noktası Bitcoin’in 6 ay sonra ilk kez aylık grafikte yeşil mumu doldurmaya çok yaklaştığı bu dönemde geldi.

Kripto para trader’larından Josh Rager geçtiğimiz günlerde Bitcoin (BTC) fiyatının ayın geri kalanında 3.413 doların üzerinde kalmayı başarırsa Şubat ayını yeşil bir mumu doldurup bırakarak kapatacağını söylemişti.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar