Yükleniyor...

Bitcoin’den (BTC) 6 Hafta Sonra Bir İlk!

Bitcoin (BTC) fiyatındaki minik boğa trendi devam ediyor.

Bitcoin BTC Fiyatı

Bitcoin (BTC) fiyatındaki minik boğa trendi devam ediyor. CryptoCompare’ın verilerine göre, Bitcoin 9 Ocak’tan bu yana ilk kez bugün 4.000 dolar seviyesini geçti. Şu anda Bitcoin fiyatı birçok platformun verilerine göre 3.965 doların üstünde işlem görüyor.

BTC Fiyatı

17 Ocak’tan bu yana Ethereum (ETH), Ripple (XRP) ve EOS (EOS) dahil olmak üzere üst düzey birçok altcoin’de önemli fiyat artışları kaydedildi. Kripto para piyasasında genel bir rallinin yaşandığı görülüyor.

6 Ay Sonra İlk Kez Aylık Grafikte Yeşil Mum Bırakabilir

17 Ocak’tan bu yana kripto para piyasasının toplam değerine 15 milyar doların üzerinde bir değer eklendi. Bu son dönüm noktası Bitcoin’in 6 ay sonra ilk kez aylık grafikte yeşil mumu doldurmaya çok yaklaştığı bu dönemde geldi.

Kripto para trader’larından Josh Rager geçtiğimiz günlerde Bitcoin (BTC) fiyatının ayın geri kalanında 3.413 doların üzerinde kalmayı başarırsa Şubat ayını yeşil bir mumu doldurup bırakarak kapatacağını söylemişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner