Ana Sayfa Bitcoin (BTC) Bitcoin'de "Adem ve Havva" Dönemi! Bitcoin Fiyatı 732 Dolara Kadar Düşebilir

Bitcoin’de “Adem ve Havva” Dönemi! Bitcoin Fiyatı 732 Dolara Kadar Düşebilir

Kripto para savunucusu ve finans danışmanı olan Financial Survivalism, Bitcoin fiyatının (BTC) yakın gelecekte 1.165 dolar düşebileceğini öne sürdü. Analist, Bitcoin fiyatının 732 dolar seviyelerine kadar gerileyebileceği görüşünde.

Kendini finansal devrimin hazırlayıcısı olarak ilan eden Financial Survivalism, mevcut Bitcoin fiyatını “Hyperwave” olarak adlandırıyor ve bundan dolayı daha da düşmeye devam edebileceğini söylüyor. Analizine göre, Bitcoin fiyatı Hyperwave’in birinci seviyesine ulaşmayı başarırsa potansiyel olarak yükselebilir.

Financial Survivalism, ünlü kripto para analisti Murad Mahmudov’un 0.1 BTC’lik iddiasını kabul ettiği de açıkladı. Adaptive Capital’in ortağı Mahmudov, Bitcoin fiyatının 1.600 dolar ila 2.300 dolar aralığında yer alacağını iddia ederken, Financial Survivalism, öncü kripto para biriminin fiyatının 1.165 dolara düşüp 10.200 dolara kadar yükselebileceğini iddia ediyor.

Bitcoin Fiyatında “Adem ve Havva” Dönemi

Financial Survivalism, bir başka analizinde, Bitcoin fiyatının mevcut destek seviyelerinin altına düşebileceğine dikkat çekiyor. Analist, 2014-2015 ayı piyasasına benzer bir döneme girildiğini öne sürüyor.

Financial Survivalism, son ayı piyasasında Bitcoin fiyatının 200 günlük üsse hareketli ortalamayı (EMA) test eden geçici bir kırımlaya neden olacak “Adem ve Havva” olarak adlandırdığı bir döneme girdiğini iddia ediyor. Aynı dönemde Bitcoin fiyatının düştüğünün altını çizelim.

Bitcoin Fiyatı 732 Dolara Kadar Düşebilir

Bitcoin’in tekrar “Adem ve Havva” dönemine girdiği göz önüne alındığında, analist, tarihin tekerrür edebileceğini belirtiyor. Bu da Bitcoin fiyatının ilk önce 5.500 dolar seviyesini yeniden test edebileceği anlamına geliyor. Bununla birlikte, Bitcoin fiyatı daha da düşük seviyelere düşebilir. Financial Survivalism, Bitcoin fiyatının 732,84 dolara kadar düşebileceğini de belirtiyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için bizi Twitter’da ve Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram grubumuza katılın!

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları

Piyasa Özeti