Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) için Son Şans!

Uzun zamandır devam eden ve etkisi iyiden iyiye hissedilen ayı piyasasında yatırımcıların umudu giderek azalıyor.

Bitcoin

Uzun zamandır devam eden ve etkisi iyiden iyiye hissedilen ayı piyasasında yatırımcıların umudu giderek azalıyor. Ünlü kripto para analisti Josh Rager, içinde bulunan duruma oldukça farklı bir açıdan bakarak genel nüfusun tam bir Bitcoin (BTC) almaya parasının yeteceği zamanın tam şu an olduğunu ve bu zamanın tam bir Bitcoin olmak için son şans olabileceğini söyledi.

Bitcoin Fiyatı 2021 Yılında Astronomik Seviyelere Yükselebilir

TokenBacon & BlackWave’in danışmanı ve kripto para yatırımcısı Josh Rager, attığı tweet’te bir fiyat tablosu paylaştı. Rager’ın paylaştığı tabloda Bitcoin’in geçmişteki fiyat hareketlerine bağlı gelecekteki fiyat tahmini yer alıyor. Rager, Bitcoin’in 2021 yılından sonra çoğu kişinin yalnızca küçük parçalarda alabileceğin bir fiyatı göreceğini söyledi. Ayrıca Rager, her ne kadar kişi başına düşen küresel servet tartışmaya açık olsa da Bitcoin’in spekülatif değerinin çoğu kişi için erişilmez düzeyde olabileceğini belirtti.

Josh Rager’ın attığı tweet’e bazı kripto para analistlerinden destek geldi. Twitter’da “The Crypto Dog” adını kullanan bir başka kripto para analisti Bitcoin fiyatının gelecekte tekrar artacağı tezine katıldığını söyledi. The Crypto Dog, Bitcoin fiyatının şu anki fiyattan 4-5 kat yüksek astronomik seviyelere yükselmesine yol açan ekonomik özelliklerin aynısına sahip olduğunu söyledi. The Crypto Dog, bunun tekrar yaşanmayacağı yönünde mantıklı bir argüman sunabilecek kimsenin olmadığı sorusunu sordu.

Ünlü ekonomist Alex Kruger de tweet’i ile sohbete dahil oldu ve piyasaya katılanların sayısının az olmasından dolayı Rager’ın değindiği trendin yaşanmasının mümkün olmadığına dikkat çekti. Kruger, yukarı yönlü bir trendin son derece olası olduğunu düşünse de trendin başlama noktasının tepe noktayı etkileyeceği tezini savundu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner