Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Analisti, Patlayacak Sıradaki DeFi Projesini Açıkladı

DataDash kurucusu ve Bitcoin (BTC) analisti Nicholas Merten, yeni bir merkezi olmayan finans (DeFi) tokeninin patlamaya hazır olduğunu söylüyor.

Bitcoin BTC Analisti Patlayacak Siradaki DeFi Projesini Acikladi

DataDash kurucusu ve Bitcoin (BTC) analisti Nicholas Merten, yeni bir merkezi olmayan finans (DeFi) tokeninin patlamaya hazır olduğunu söylüyor.

Merten, kripto paranın nispeten düşük değerde olduğuna inandığı için Ampleforth’a (AMPL) büyük bir yatırım yaptığını söylüyor. Kripto stratejisti ayrıca, AMPL’nin piyasa değeri açısından %80’e yakın bir düzeltme yaptığını vurguluyor.

Bitcoin (BTC) Analisti: “AMPL %430 Artacak.”

Merten’e göre, geri çekilmenin AMPL’yi, DeFi varlıkları yükseliş sinyalleri verirken boğa döngüsünü yeniden başlatacak bir konuma getirdiğini belirtti. Merten’in grafiğine göre, kripto paranın piyasa değeri önümüzdeki aylarda %430’un üzerinde patlayabilir.

Ampleforth, kendisini “uyarlanabilir bir temel para” olarak adlandırıyor. Merten’e göre dolaşımdaki AMPL sayısı talebe göre ayarlanıyor. Analist bu durumu şu şekilde açıklıyor:

“Ample’ın dengesi artabilir veya azalabilir ve DAI konusunda bazılarının aşina olabileceği çok benzer bir mekanizma kullanır… Bu durumda, fiyat arttıkça, ağdaki genel arzı artırır ve bununla birlikte, fiyatta bir düşüş gördüğünüzde genel arz da azalır. Piyasa arzı sınırlama baskısı sağlaması ve bunun tersi de gerekiyordu. Fiyat yükseldiğinde, piyasada daha fazla kripto paranız olur. İnsanlar aslında, sadece kripto varlıklarını ellerinde tuttukları için fiyatı yükselterek ekstra para kazanıyorlar. Bu durumda, satış baskısı oluşuyor. ”

Kripto paranın web sitesine göre Ampleforth, benzersiz piyasa dinamikleri nedeniyle DeFi uygulamalarında teminat görevi görebilir. Kripto paranın arzının esnekliği, borç ve sözleşmeler gibi AMPL’de belirtilen herhangi bir şeyin değerinin, talepteki artış ve düşüşe rağmen sabit kalmasını sağlar.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner