Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Boğa Piyasası Başlayacak mı?

Bitcoin (BTC) boğalarının altı aylık düşüş grafiğinin sona erdiğini doğrulamak için daha fazla çaba göstermesi gerekiyor, ancak doğru yolda görünüyorlar.

Bitcoin Boğa Piyasası

Bitcoin (BTC) boğalarının altı aylık düşüş grafiğinin sona erdiğini doğrulamak için daha fazla çaba göstermesi gerekiyor, ancak doğru yolda görünüyorlar.

Bitcoin (BTC) fiyatı, Peter Brandt tarafından hazırlanan bir grafiğe göre, düşen direnç kanalının üst çizgisine dokunarak kilit direnç seviyesinde haftalık bir kapanış kaydetti. Brandt, çizgilerin en önemli fiyat noktalarını birleştirecek şekilde çizilmesi gerektiğini savunuyor.

Brandt, Boğa Piyasasını İşaret Etti

Brandt, 13 bin 888 dolarlık zirveden bu yana oluşan düşüş grafiğinin penetrasyonunun yeni bir boğa piyasasının işareti olabileceğini öngördü. Buna ek olarak, BTC ayrıca çok yıllı başka bir kanalın desteğini de tutmayı başardı.

Tüccar HornHairs’e göre, Bitcoin haftalık olarak “objektif yükseliş” oluşturdu. İlk sırada yer alan kripto para birimi, ilk yüksek düşüşünü yedi aydan fazla bir süre boyunca haftalık grafikte daha yüksek bir seviyeye taşımayı başardı ve bu düşüş eğilimi; yükseliş eğiliminin tersine döndüğünün bir işareti oldu.

Bununla birlikte, Bitcoin haftalık grafikte 8 bin 500 doların üzerine çıkmayı başaramadı, bu da boğaların henüz ormandan çıkmadığı anlamına geliyor. Şimdiye kadar, BTC düzeltmeye başladığından beri sadece daha düşük bir yükseklik oluşturdu. Şimdilik, boğaların düşüşün sona erdiğini doğrulamaları için BTC’yi yukarıda belirtilen seviyeye itmeleri gerekiyor. Bu girişim reddedilirse, lider kripto para birimine çok fazla satış baskısı verebilir.

Eski Wall Street tüccarı Tone Vays de Bitcoin’in yükselişe yaklaştığını söylüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner