Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Boğa Trendine Devam Edebilir

Tuur Demeester'e göre Bitcoin (BTC), fiyatı kilit direnç seviyesini aşarsa boğa trendine devam edebilir.

bitcoin fiyatlari bir gunde 2 bin 600 dolardan fazla artti 1572245808

Tuur Demeester’e göre Bitcoin (BTC), fiyatı kilit direnç seviyesini aşarsa boğa trendine devam edebilir.

Adamant Capital’den Tuur Demeester’e göre, Bitcoin’in son durumu dağınık teknik resme rağmen ‘cesaret verici’. Analist, lider kripto para biriminin 6 bin 300 dolarlık direnç seviyesini aştıktan sonra boğa trendine devam edebileceğini tahmin ediyor.

https://twitter.com/TuurDemeester/status/1242290233300914176

Dikenli Bir Yol

Bitcoin, fiyatının yüzde 20’den fazla arttığı 19 Mart’ta çarpıcı bir toparlanma yaşadı. Bununla birlikte, boğalar ilk denemede kontrolü ele geçiremedi ve fiyat bu seviyede şiddetle reddedildi. İki günlük kararsız bir durumdan sonra, ABD Federal Rezervi açık uçlu QE’yi açıkladıktan sonra boğalar fiyatı bir kez daha yükseltti. Yazının yazıldığı sırada Bitcoin CoinMarketCap verilerine göre 6 bin 515 dolardı. BTC, şimdi 6 bin 900 dolarlık direnç seviyesini kırmak için mücadele ediyor.

Bitcoin 2 Bin Dolara Düşebilir

Ünlü isim Peter Brandt ise geçtiğimiz günlerde BTC’nin bir ayı bayrağı oluşturmanın ortasında olduğunu fark etti. Bu model tamamlanırsa, BTC fiyatı 2 bin dolar seviyesine düşebilir. Demeester bunun böyle olabileceğini göz ardı etmese de, durumun Bitcoin’deki yükseliş tutumunu değiştirmeyeceğinden bahsetti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner