Yükleniyor...

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve XRP’de (XRP) Yön Neresi? Uzmanlar Ne Diyor?

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve XRP, yazım sırasında düşüş bölgesinde bulunuyor.

Bitcoin BTC Ethereum ETH ve XRP’de Yön Neresi İşte Popüler Analistlerden Fiyat Tahminleri

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve XRP, yazım sırasında düşüş bölgesinde bulunuyor. ABD kongresi koronavirüs salgını nedeniyle Amerikalılara yapılacak 2 trilyon dolarlık yardım paketi konusunda uzlaşamadığını bildirdi.

Herhangi bir merkez bankası, hükümet veya yerel otorite tarafından kontrol edilmeyen tümüyle merkeziyetsiz Bitcoin ve kripto para piyasasının geri kalanı ise herhangi bir müdahale, kesinti, aç-kapa anahtarı veya devre kesici olmadan devam ediyor. Ancak buna rağmen başta Bitcoin olmak üzere tüm kripto paralar geleneksel piyasaların durumundan etkileniyorlar. Analistler ise kısa vadede ve önümüzdeki haftalarda daha fazla ağrının olabileceğini söylüyorlar.

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve XRP için Fiyat Tahmini

Twitter’daki kripto para analisti TraderXO, 36.700 takipçisine BTC’nin 5.000 dolar aralığına düşmeden önce kısa süreli bir yukarı yönde sıçrama yaşayabileceğini söyledi.

https://twitter.com/TraderX0X0/status/1241720477535612937?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1241720477535612937&ref_url=https%3A%2F%2Fdailyhodl.com%2F2020%2F03%2F23%2Fcrypto-strategists-plot-bitcoin-btc-ethereum-eth-and-xrp-trajectories-as-new-week-begins-with-a-bang%2F

Popüler kripto trader’ı Cold Blooded Shiller, en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum’un 160 dolara ulaşıncaya kadar da düşüş bölgesinden çıkamayacağını söyledi.

XRP’ye gelince, Credible Crypto, 54.600 takipçisine dijital varlığın yüzden 25’den daha fazla düşüşle karşı karşıya olduğuna inandığını söyledi. Analist, ayrıca XRP’nin önünde acı verici bir süreç bulunduğunu ve bu sürecin XRP fiyatını 0,12 dolara kadar itebileceğini belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner