Yükleniyor...

Bu Altcoin, Bitcoin (BTC) ve Diğer Kripto Paraların Aksine Haftalardır Yükseliyor

Bitcoin (BTC) ve kripto piyasasındaki gerilemeye rağmen oldukça az bilinen bir altcoin başarılı bir yükseliş yapıyor.

Bu Altcoin Bitcoin BTC ve Kripto Piyasasının Tersine Haftalardır Artış Yaşaşıyor

Bitcoin (BTC) ve kripto piyasasındaki gerilemeye rağmen oldukça az bilinen bir altcoin başarılı bir yükseliş yapıyor.

3 Haftada Yüzde 80 Yükseldi

Tachyon Protocol’ünün IPX token’i, 0,0539 dolardan 0,0971 dolara yükselerek yüzde 80 oranında bir sıçrama yapmış oldu. Piyasa değerine göre 11. sırada yer alan IPX yazım sırasında 23.8 milyon dolarlık piyasa değeri ile 0,0891 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Tachyon Protocol’ünün göz kamaştırıcı bu performansını sürdürüp sürdüremeyeceği henüz bilinmiyor. Yeni kripto varlığı 25 Şubat’ta piyasaya sürüldü ve şu anda Bithumb, OceanEX ve HitBTC’de listeleniyor.

Öte yandan üç hafta önce piyasaya çıkan altcoin’in bu istikrarlı yükselişi konusunda dikkatli olunmalı. Çünkü yeni kripto para birimleri, yatırım yapmak için zaten çok tehlikeli bir alan olmakla beraber özellikle risklidir ve volatilitelidir. Birçok dijital varlık ortaya çıkışından bu yana değerlerinin yüzde 90’ını veya daha fazlasını kaybetmiştir.

Tachyon Protocol’ü Menkul Kıymet Olabilir

Tachyon Protocol’ünün ekibi, merkeziyetsiz bir İnternet protokolü oluşturmak için çalıştığını belirtiyor. Token, şirketin menkul kıymet olarak görülebileceğini söylemesi sebebiyle ABD gibi ülkelerde alımı-satımı yapılamıyor. Tachyon Protocol’ü geçen hafta App Store ve Google Play’de “yeni neslin sanal özel ağı” mottosuyla uygulamalarını yayınladı.

White paper’a göre, IPX token’ları ağdaki kullanıcılar arasında bir ödeme aracı olarak kullanılmak üzere tasarlandı. Ayrıca token’ler, kripto para birimine sahip olan kişilerin ağa güç sağlamasında ve ödüller karşılığında işlemlerin işlenmesine yardımcı olmaları için de kullanılabiliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner