Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Boğası Mike Novogratz Yatırımcıları Uyardı

Galaxy Digital CEO'su ve Bitcoin (BTC) boğası Mike Novogratz, kripto trader'larına altcoinlerin hala büyük devalüasyonlar görebileceğini söyleyerek uyarıda bulundu.

mike 1

Galaxy Digital CEO’su ve Bitcoin (BTC) boğası Mike Novogratz, kripto trader’larına altcoinlerin hala büyük devalüasyonlar görebileceğini söyleyerek uyarıda bulundu.

Novogratz, altcoinlerin tüm zamanların en yüksek seviyelerinden büyük bir düşüş yaşasalar bile, değerlerinin yarısından fazlasını kaybetme riski altında olduğunu söylüyor.

“Altlar %80’in üzerinde düştü. 2017’de bu %95’in üzerindeydi. Demek istediğim, dipleri seçmek tehlikelidir ve yaparsanız yavaş yavaş ölçeklendirin.”

Milyarder ayrıca tüm finansal piyasa için kasvetli bir görünüm olduğunu söylüyor ve kripto varlıkların muhtemelen daha düşük fiyatlara yöneldiğini gösteriyor.

Novogratz, makro zeminin düşüş eğiliminde göründüğünü söylese de, kripto piyasalarının sonunda toparlanacağı konusunda iyimserliğini koruyor.

“Kripto gitmiyor. Alana taşınan insan sermayesi miktarı yavaşlamıyor. Değerin ve mülkiyetin internetteki bilgi kadar özgürce akmasına izin veren merkezi olmayan altyapı oluşturmaya odaklanma yavaşlamıyor. Topluluğumuz esnektir, yeni bir şeyler yapmanın ortak bir inancına ve bunun çok erken bir başlangıç ​​olduğuna dair güvenceye sahiptir.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner