Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Büyük Bir Kırılmaya Hazırlanıyor!

Twitter'daki popüler kripto para analisti The Cryptomist, Bitcoin'in büyük bir kırılmaya hazırlandığını öne sürdü.

Btc kopuş

Twitter’daki popüler kripto para analisti The Cryptomist, Bitcoin’in büyük bir kırılmaya hazırlandığını öne sürdü.

Bitcoin Kırılmanın Eşiğinde

Analist, 43.000 takipçisiyle paylaştığı tweet serisinde Bitcoin’in yükselen üçgen formasyonunun içinde olduğunu ve kısa süre içinde bir patlama yapabileceğini belirtti:

Geçen hafta söylediğim gibi dikkat etmeye değer muhtemel bir yükselen üçgen. Şu anda long pozisyonları onaylıyorum (ancak, ayıların aşağı doğru son bir hamle yapma olasılığı var)…

https://twitter.com/TheCryptomist/status/1203650708706340864?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1203650708706340864&ref_url=https%3A%2F%2Fdailyhodl.com%2Fcrypto-analyst-calls-big-bitcoin-breakout-in-three-days-btc-xrp-ripple-litecoin-newsflash%2F

Analist ayrıca beklediği patlamanın gerçekleşmesi durumunda Bitcoin fiyat seviyelerini şu şekilde olacağını paylaştı:

  • 7.700 dolar
  • 8.450 dolar
  • 9.400 dolar

Bitcoin Düşüş Trendinde

Başka bir kripto para birimi analisti Bitcoin fiyatı için farklı düşünüyor. Magic isimli analist, her ne kadar Bitcoin’in kısa vadede daha yüksek bir seviyeye sıçrama yapabileceğini kabul etse de, en büyük kripto para biriminin engellere takılıp daha diplere gidebileceği görüşünde:

BTC ve diğerleri önümüzdeki günlerde yukarı yönlü bir çalışmaya katılabilirler. Bununla birlikte, eğer BTC daha düşük bir seviyede kalırsa, 7250’deki tartışmalı son kritik desteğin altına düşmesi muhtemeldir. Kısa vadeli bir yükseliş görebiliriz, ancak BTC genel görünüme göre düşüş eğiliminde.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner