Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Dostu Nesiller için Mesaj Var

Kripto para topluluğunun önemli isimlerinden Peter Brandt’a göre, Bitcoin dostu nesil, ABD finansal sisteminin borcunu ödemeye devam edecek

brandt bitcoin

Kripto para topluluğunun önemli isimlerinden Peter Brandt’a göre, Bitcoin dostu nesil, ABD finansal sisteminin borcunu ödemeye devam edecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Milenyum nesli, dünyanın önde gelen kripto para birimi için parlak bir gelecek çizen en Bitcoin dostu nesil olarak biliniyor. Yine de, ticaret efsanesi Peter Brandt, Bitcoin’e olan tutkusunun, bu nesilleri kötü finansal sistemin eksikliklerinden kurtarmayacağına inanıyor. Tecrübeli tüccar, yeni tweet’inde gençlerin hala hükümet için ödeme yapmak zorunda kalacağını söylüyor.

Kontrol Dışında

Mayıs ayı başında ABD’nin ulusal borcu, herhangi bir yavaşlama belirtisi göstermeden korkunç bir biçimde 25 trilyonu aştı. Bu durum hükümetin ekonomiyi muazzam ekonomik teşviklerle ayakta tutma çabasının bir eseri. Brandt, neden genç öfke olmadığını merak ederken bunun genç kuşaklar için bir uyandırma çağrısı olması gerektiğine inanıyor.

Brandt, Bitcoin’in uzun vadeli anlatısına inandığını iddia etti. Ancak, harap finansal sistem içinde başarılı olamayacağı için hala kripto para birimi hakkında çekinceleri var.

Aralık ayında Grayscale’in genel müdürü Michael Sonnenshein, Bitcoin‘in kuşak servet transferi nedeniyle büyük bir artış sağlayabileceğini söylemişti. Yaşlı Amerikalıların sahip olduğu 68 trilyon dolara yakın servetin önümüzdeki 25 yıl içinde yeni nesle aktarılması bekleniyor.