Yükleniyor...

Bitcoin’de (BTC) Fırsatı Kaçırdığını Düşünen Yatırımcı Ethereum (ETH) Alıyor!

Kripto para piyasasındaki güncel görünüm, özellikle en değerli kripto para birimi Bitcoin fiyatındaki artış ünlü analist Tom Lee'nin öngörüsünün doğru olduğunu kanıtlıyor.

Ethereum ve Bitcoin

Kripto para piyasasındaki güncel görünüm, özellikle en değerli kripto para birimi Bitcoin fiyatındaki artış ünlü analist Tom Lee’nin öngörüsünün doğru olduğunu kanıtlıyor. Tom Lee, geçtiğimiz günlerde gerçek FOMO’nun Bitcoin’in 10.000 doları geçtiğinde başlayacağını söylemişti. Nitekim Bitcoin 10.000 doları geçti ve bununla da kalmayıp 13.000 dolara kadar geldi.

Bununla birlikte Bitcoin’de fırsatı kaçırdığını düşünen yatırımcılar ikinci bir şans olarak gördükleri Ethereum’a (ETH) yöneliyorlar gibi görünüyor. Çünkü, Ethereum, birçok altcoin’e kıyasla en iyi performans gösteren alternatif kripto para birimi konumunda. Ethereum fiyatı, son 24 saatte değerini yüzde 11’den fazla artırırken, son 7 günde ise değerini yüzde 28’den fazla artırdı.

Kripto para analisti ve sosyal ticaret terminali Gamified’in kurucu ortağı Alunaut, sosyal medya hesabı üzerinden “$BTC kaçırdınız mı? $ETH size ikinci bir şans veriyor” diyerek bu durumu destekleyen isimlerden sadece biri.

Alunaut gibi düşünen birçok analist ve kripto para meraklısı bulunuyor. Onlardan biri de Bleeding Crypto adıyla bilinen popüler kripto para meraklısı ve analisti. Bleeding Crypto, “Geçmişteki ekran görüntülerine bakın ve ETH’nin yıldan yıla yatırım gerisinde (ROI) BTC’den daha iyi performans gösterdiğini kendiniz görün.” diyerek Ethereum’a dikkat çekiyor.

Ethereum fiyatı için tüm zamanların en yüksek seviyesi 1.420 dolar ve en büyük altcoin şu sıralar 345,96 dolardan el değiştiriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner