Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi – 17 Ekim 2018

BTC/USD Orta Vadeli Fiyat Analizi Direnç seviyeleri:

Bitcoin BTC Fiyat Analizi

BTC/USD Orta Vadeli Fiyat Analizi

Direnç seviyeleri: 7.000 $, 7,200 $, 7.400 $

Destek seviyeleri: 6.600 $, 6.400 $, 6.200 $

Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi 17 Ekim - 2

BTC/USD çifti, bir fiyat rallisinden sonra son birkaç gündür sınırlanmış durumda. Kripto para biriminin fiyatı 15 Ekim 2018’deki fiyat artışından önce 6.600 dolar seviyesinin altında ve üstünde seyrediyordu.

Bitcoin daha sonra menziline bağlı hareketini 6.600 dolar seviyesinin üstüne çıkardı. Bu eylemler yaklaşan bir fiyat arabuluculuğundan kaynaklanıyordu.

Teknik göstergelere bakarak fiyatın yönü hakkında bir fikrimiz var; Göreceli Güç endeksi 14 periyodu kripto para biriminin fiyatının yükseliş trend bölgesine yaklaştığını gösteren 58 seviyesinde.

Boğalar 6.800 dolar ve 7.400 dolar seviyesini kırarlar ve bekletmelerini sürdürürlerse kripto para biriminin yükselişi sürecektir. Benzer şekilde, kripto para biriminin fiyatı, fiyatın yükseldiğini gösteren üstel hareketli ortalamaların (EMA’ların) üzerinde.

Eğer ayılar piyasanın kontrolünü ele geçirirlerse aşağı yönde bir hareketlilik görülebilir ve Bitcoin’in fiyatı 6.200 dolara kadar düşebilir veya 6.200 dolarda destek bulabilir.

BTC/USD Kısa Vadeli Fiyat Analizi

Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi 17 Ekim - 1

Kısa vadede, Bitcoin’in fiyatı aralıklı bir harekette. Bu aralıkta kripto para biriminin fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu gösteren üstel hareketli ortalamaların (EMA) üzerinde.

Analizlerde ifade edilen görüşler CoinKolik.com’un finansal tavsiyelerini temsil etmemektedir. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı tavsiye ederiz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner