Yükleniyor...

Bitcoin’in (BTC) Fiyatı 9.000 Doları Geçti!

Bitcoin (BTC), son iki saat içinde 8.

Bitcoin BTC 2

Bitcoin (BTC), son iki saat içinde 8.000 dolar seviyesine hapsolmasına neden olan konsolidasyon modelinden çıkmaya başladı. En büyük kripto para birimi TSİ 04:00’de 9.000 dolar seviyesini aştı ve 9.132 dolara kadar yükseldi.

Bitcoin'in Fiyatı

Analistlere göre Bitcoin’in 9.000 doları seviyesini geçmesi çok daha yüksek seviyelerin görüleceğinin önemli bir göstergesi.

Twitter’daki popüler kripto para analistlerinden CryptoDude, bugün attığı tweet ile 9.080 doların kritik bir eşik olduğuna dikkat çekti. Analiste göre Bitcoin’in haftayı bu seviyenin üstünde kapatması durumunda 14.000 dolara doğru yolculuk başlayacak.

Kripto para trader’ı CryptoBirb, 18 Ocak’ta son fiyat dalgalanmasının Bitcoin’in neredeyse bir haftadır sıkışıp kaldığı düz kanalın üzerine çıkmasını sağlayacağını ve en büyük kripto para biriminin 9.400 dolara yükselmesini beklediğini söyledi. Kısacası Bitcoin’in bir sonraki durağı 9.400 dolar olabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner