Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Fiyatı “Çok Düşük”

Tesla CEO'su Elon Musk, Bitcoin (BTC) fiyatıyla ilgili bir tartışmayı canlandırdı.

bitcoin btc fiyatı çok düşük

Tesla CEO’su Elon Musk, Bitcoin (BTC) fiyatıyla ilgili bir tartışmayı canlandırdı. Musk, tartışmayı, şirketin stokunun “çok yüksek” olduğunu tweetleyerek başlattı. Bunun üzerine BTC topluluğu, Bitcoin fiyatının çok düşük olduğunu ifade ederek yeni bir trend ortaya çıkardı.

Bu arada yatırımcılar, Tesla’nın hisselerini bir saat içinde yüzde 12 oranında düşürerek alışılmadık ifadeye tepki gösterdi.

Musk’a Yanıt Verdiler!

Popüler isim Elon Musk’a yanıt olarak, Twitter’daki kripto para topluluğuna dahil olan herkes BTC fiyatının aslında çok düşük olduğunu tweetledi. Bu da bir anda yeni bir furyanın başlamasına neden oldu. Lider elektrikli otomobil üreticisinin piyasa değeri, Nisan ayında Bitcoin’inkini bir kez daha aştı. Bitcoin analisti Tuur Demeester, Tesla’nın değer kazanmasının BTC ile karşılaştırıldığında “en üstte” olduğunu iddia etti. Analist şimdi, herkesin aynı düşüncede göründüğüne seviniyor.

https://twitter.com/TuurDemeester/status/1252253274503352321?s=20

Musk’tan Tweet Fırtınası

Tesla ile alakalı olan tweet’i, Musk’ın en son Twitter açıklamalarının sadece bir parçasıydı. Karizmatik milyarder, insanlara özgürlüklerinin geri verilmesini dile getiriyor. Musk, bununla bağlantılı olarak tüm fiziksel varlıklarını satacağını açıkladı.

Musk, son ifadelerinde karantina olaylarını “faşizme” benzetmekte ve bunun bir an önce sonlandırılması gerektiğini ifade etmektedir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner