Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Fiyatı Direnişte: Ralliye Devam Mı Yoksa Büyük Bir Düzeltme Mi?

Yatırımcılar, Bitcoin'in yükselişe geçmesini ve BTC'nin yakın zamanda 10.

Bitcoin BTC Fiyatı Direnişte Ralliye Devam Mı Yoksa Büyük Bir Düzeltme Mi

Yatırımcılar, Bitcoin’in yükselişe geçmesini ve BTC’nin yakın zamanda 10.000 dolarlık direnci kırmasını bekliyor

Şimdi Bitcoin 10.000 dolar seviyesini kırmanın eşiğinde olabilir, kripto topluluğundaki birçok kişi Twitter’daki yükseliş duygularını paylaşıyor. Bir trader ise BTC’nin yakında 14.000 dolarlık direnci test etmesini bekliyor.

Bununla birlikte, bazıları Bitcoin’in büyük bir düzeltme yapmak için tersine dönebileceğine ve mevcut değerden yaklaşık 2.000 dolar düşeceğine inanıyor.

Bitcoin (BTC) Fiyatının 14.000 Doları Test Etme Şansı Nedir?

Twitter’da “D.I.Y Investing” olarak bilinen trader, BTC’de çok büyük bir yükseliş bekliyor. Analist, Temmuz 2019’da ulaşılan 14.000 dolarlık seviyenin tekrar test edilebileceğini iddia etti.

Analist, Bitcoin’in 10.000 doları geçmesiyle, BTC’de bir fiyat düzeltmesinin yaşanabileceğini itiraf ediyor. Ancak, trader düzeltmenin olmayabileceğini ve düzeltme gerçekleşse bile kısa ömürlü olacağını söylüyor.

Bitcoin Fiyat Hareketi Devam Edebilir

“TraderSZ” de yükseliş bekleyen kripto para analistleri arasında bulunuyor ve Bitcoin fiyat hareketinin yukarı yönlü devam etmesini bekliyor. Analist görüşlerini şu şekilde açıklıyor:

Eğer 10.000 üzerinde destek bulamazsak 9.400-9.500 civarında satın alma fırsatı verecek bir geri çekilme bekliyorum… Ya da 10.000’in üzerinde biraz mola vererek BTC yükselmeye devam edecek.

Yakında Büyük Bir Düzeltme Var Mı?

Kripto para trader’ı ‘Mayne’ 64.100 takipçisine büyük bir Bitcoin düzeltmesinin çok yakında gerçekleşmesini beklediğini söyledi. Bu düzeltme lider kripto parayı yaklaşık yüzde yirmi düşürerek 8.000 dolar seviyesine getirebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner