Yükleniyor...

Coinkolik #Bitcoin Halving Özel Canlı Yayın Serisi Başlıyor!

Türkiye’nin en yüksek hacimli dijital varlık işlem platformu Paribu sponsorluğunda, Bitcoin yarılanma (halving) etkinliğine özel birbirinden değerli isimleri ağırlıyoruz

Coinkolik Bitcoin Halving Özel Canlı Yayın Serisi

Türkiye’nin en yüksek hacimli dijital varlık işlem platformu Paribu sponsorluğunda, Bitcoin yarılanma (halving) etkinliğine özel birbirinden değerli isimleri ağırlıyoruz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

8, 9, 10 Mayıs tarihlerinde her akşam saat 21:00’da Crypto Kemal (@CryptoKemal) moderatörlüğünde kripto para dünyasının birbirinden değerli ismi bir araya gelecek ve Bitcoin halving konuşulacak.

Coinkolik Bitcoin Halving Özel Canlı Yayın Serisi – 1

8 Mayıs (bugün), saat 21:00’da başlayacak canlı yayın serisinin ilk bölümünde Crypto Kemal (@CryptoKemal) moderatörlüğünde Kripto Emre (@kriptoemre), Berk Tavşan (@cberktavsan), Crypto Wisdom (@crypto_wisdom_) ve Locksmith’i (@locksmithcrypto) ağırlıyoruz.

Canlı yayın bağlantısı: https://youtu.be/iHthEgTLnS8

Coinkolik Bitcoin Halving Özel Canlı Yayın Serisi – 2

9 Mayıs, saat 21:00’da başlayacak canlı yayın serisinin ikinci bölümünde Crypto Kemal (@CryptoKemal) moderatörlüğünde Rookie (@altcoinrookie), Volkan Korkmaz (@vkorkmaz10), Mehmet H. Tufan (@memethasantufan) ve Altuğ Öztürk’ü (@altugozturk) ağırlıyoruz.

Canlı yayın bağlantısı: https://youtu.be/TA2wuJJSjDo

Coinkolik Bitcoin Halving Özel Canlı Yayın Serisi – 3

10 Mayıs, saat 21:00’da başlayacak canlı yayın serisinin üçüncü ve son bölümünde Crypto Kemal (@CryptoKemal) moderatörlüğünde Stratrade (@stratrade_), Onur Göksungur (@Onur_Goksungur), Barış Büyüktaş (@barisbuyuktass) ve Yavuz Selim Yıldız’ı (@yavuzsyildiz) ağırlıyoruz.

Canlı yayın bağlantısı: https://youtu.be/U1YyzAW2rM4