Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Fiyatında Ne Yaşanacak? Analistler Açıkladı

Bitcoin (BTC), birkaç gündür devam eden yükselişini sürdürüyor.

bitcoin btc fiyatında neler yaşanacak

Bitcoin (BTC), birkaç gündür devam eden yükselişini sürdürüyor. Kripto para birimi yazının yazıldığı sırada 11 bin 788 dolardı. Analistlerin bir kısmı BTC’de düzeltme beklerken bir kısmı da kripto para biriminin daha da yükseleceğini düşünüyor.

Bloomberg Intelligence’da kıdemli bir emtia analisti olan Mike McGlone, Bitcoin’de beklenen yükseliş hakkında bir tahminde bulundu. Usta analist McGlone, lider kripto para biriminin 13 bin dolara yükseleceğini dile getirdi.

Kısa Vadede Neler Yaşanacak?

Popüler analist Crypto Michael, kısa vadede Bitcoin’de yaşanacaklar hakkında açıklamalarda bulundu. Usta analist kripto para biriminin geleceği hakkında çok umutlu olduğunu fakat kısa vadede bullish olamayacağını ifade etti. Michael, şunları söyledi:

“Kripto para biriminin geleceği konusunda çok iyi hissediyorum ancak işler direnç bölgelerinde hareket ederken kısa vadede yükselişe geçileceğini düşünmüyorum.”

Analist Josh Rager’a göre ise Bitcoin’de ayıların baskısı devam ediyor. Rager’a göre boğalar şimdilik güçsüz halde ama BTC, yakın zamanda 12 bin doları görebilecek.

Rager, aynı zamanda LINK’ın 10 doları geçtiğini, BTC’nin de 12 bin doları geçebileceğini ifade ediyor.

14 Bin Görülecek mi?

Popüler analist il Capo Of Crypto ise Bitcoin’in 12 bin dolarlık seviyeyi kırması durumunda 14 bin dolara kadar ilerleyeceğini dile getirdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner