Yükleniyor...

Düzenlenmiş Ethereum Vadeli İşlemleri Geliyor

Ethereum vadeli işlemlerindeki açık faiz miktarı 1,46 milyar dolara yükseldi .

16556 1280x720 1

Ethereum vadeli işlemlerindeki açık faiz miktarı 1,46 milyar dolara yükseldi .

Yeni ATH, Bitcoin vadeli işlemlerinin benzer bir başarıya ulaşmasından birkaç gün sonra geldi.1 Ağustos’ta açık faiz miktarı, kripto para piyasasının önemli bir düzeltmeye devam etmesinden hemen önce Şubat ayının ortasından bu yana en yüksek nokta olan 5.58 milyar dolara yükseldi.

OKEx İlk Sırayı Alıyor

Malta merkezli kripto para borsası OKEx, 321.06 milyon dolar değerindeki sözleşmeler ile lider durumda.

OKEX’in Singapurlu rakibi Huobi ikinci sırada. Ethereum sözleşmeleri için açık faiz şu anda 308,55 milyon dolar seviyesinde bulunuyor ve OKEx’i yüzde 0,8’lik bir marjla çok ince bir marjla takip ediyor.

BitMEX ile birlikte OKEX ve Huobi, Ethereum vadeli işlemlerine yönelik tüm piyasa faaliyetlerinin yüzde 61,64’ünden sorumludur.

FTX ve Binance sırasıyla dördüncü ve dördüncü sırada yer alıyor.

Seçenekler bölümünde, ETH’nin açık faizi de son üç ayda altı kat artış gösterdi ve düzenlemesiz Hollandalı borsa Deribit’in tüm pozisyonların yüzde 90’ını oluşturdu.

Düzenlenmiş Ether Vadeli İşlemleri Geliyor

Kripto para birimi alanı olgunlaştıkça, CME Group’tan Tim McCourt daha fazla yatırımcının “güvenilir alanlara” akın edeceğini iddia ediyor:

“Daha sofistike katılımcıla kripto para alanına girdiğinde, hacim kaçınılmaz olarak daha güvenli, daha güvenilir alanlara doğru kayacaktır.”

Ether vadeli işlemlerinin önümüzdeki altı ay içinde başlatılabileceği söyleniyor.

New York merkezli ErisX, Mart ayında Ether vadeli işlemlerini başlattı, ancak CME Group henüz ikinci en büyük kripto para birimine girişmedi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner