Yükleniyor...

“Bitcoin’i Bu Fiyat Seviyesinden Almak için Bile Tonlarca Neden Var”

Bitcoin satın almak için en iyi zamanın ne zaman olduğunu merak ediyorsanız, Cameron Winklevoss'tan dinleyin.

2847490 1280x853

Bitcoin satın almak için en iyi zamanın ne zaman olduğunu merak ediyorsanız, Cameron Winklevoss’tan dinleyin. Gemini’nin kurucu ortaklarına göre, BTC tırmanışını sürdürecek çünkü dünya çapındaki eylemlerinin bununla ilgisi var.

“İnsanlar genellikle Bitcoin almak için en uygun zamanın ne olduğunu soruyor. Peki hala tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık %50 daha ucuz ve yine yaklaşık 3 yıl önce olduğu gibi bugün de buna sahip olmak için tonlarca neden var. Bunu bir düşünün.”

Cameron Winklevoss’un bahsettiği tonlarca neden, COVID-19 krizinin ardından ihtiyaç sahibi bireylere yardımcı olmak için ABD ekonomisinin pompalanacak olmasından kaynaklanmaktadır.

ABD’deki demokratik liderler 3,4 trilyon dolar değerinde bir teşvik paketi talep ediyorlar. Cumhuriyetçi muhalefet fiyatın çok yüksek olduğunu düşünse de, sağlam bir rakama açık ve daha önce bu yılın başlarında 2 trilyon dolarlık bir pakete oy vermişti. Sonuçta bu yıl Amerikan ekonomisine pompalanmak için müsait bir durumda görünüyor.

Kripto para topluluğu, fiat paranın kolayca manipüle edilebileceği ve şişirilebileceği gerçeğini fark etti ve bundan uzun zamandır zarar gördü. Winklevoss kardeşler ise bu zarardan korunmak adına en çok ses getiren Bitcoin evangelistleri (taraftarları) arasında olacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner