Yükleniyor...

Chainlink’te (LINK) Beklenen 10 Dolarlık Rekor Kırıldı!

Chainlink (LINK), birçok yatırımcının beklediği 10 dolarlık seviyeye ulaşarak, kendi rekorunu kırdı.

chainlink link 10 doları kırdı

Chainlink (LINK), birçok yatırımcının beklediği 10 dolarlık seviyeye ulaşarak, kendi rekorunu kırdı. Bilindiği üzere son zamanların en popüler kripto para birimlerinden birisi olan LINK, birkaç haftadır ciddi bir biçimde yükselişe geçmişti. LINK, önceki gün 10 doların üzerine çıkarak yatırımcısının da yüzünü güldürdü.

Kripto para birimi yazının yazıldığı sırada CoinMarketCap verilerine göre 10.04 dolardan işlem görüyordu. LINK, dün 10 doları aşmasının ardından ufak bir gerileme yaşasa da yazının yazıldığı sırada tekrar 10 dolar seviyesinin üzerine çıkmayı başardı.

Konuyla alakalı açıklamalarda bulunan popüler analist Crypto Michael, LINK’i bu seviyeye geldiği için tebrik etti.

Popüler analist ayrıca LINK’in 9.75 dolar seviyesinde tutunması durumunda daha sonra 12 ve 12.5 dolar seviyelerine ulaşabileceğini ifade etti. Crypto Michael tam tersi durumda ise altcoin’in 8.75 dolar seviyesine gerileyebileceğini söyledi.

Rager Tahmin Etmişti

Usta analist Josh Rager ise LINK’in yakın zamanda 10 dolar seviyesini kıracağını tahmin etmişti. Rager, LINK’in 10 doları geçmesi sonrasında Bitcoin’in de 12 bin doları aşacağını söyledi.

Chainlink (LINK), yeni yatırımcıları kendisine çekmeye devam ediyor. Hali hazırda yaşanan LINK karalamasına rağmen artış göstermeye devam eden popüler altcoin’in savunucuları kısa zamanda 10 dolar seviyesinin kırılacağı konusunda da umutluydu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner