Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Fiyatının 4 Bin 800 Doları Test Etmesi Bekleniyor

Kripto analisti Crypto Michael, Bitcoin fiyatının 6 bin alanına geri dönmeden kısa süre önce 5 bin dolar altındaki destek seviyelerini test etmesini bekliyor.

bitcoin computer e1510464761686

Kripto analisti Crypto Michael, Bitcoin fiyatının 6 bin alanına geri dönmeden kısa süre önce 5 bin dolar altındaki destek seviyelerini test etmesini bekliyor.

Bitcoin geçen hafta bir gün içinde neredeyse yüzde 50 kaybettikten ve 4 bin 800 dolarlık bölgeyi ziyaret ettikten sonra, 5 bin dolarlık seviyelere ulaştı ve o zamandan beri dalgalanmalar yaşıyor. Bu haber yazılırken BTC, CoinMarketCap‘e göre 5 bin 184 dolardan işlem görüyordu.

Bu arada, bir kripto analisti lider kripto para biriminin tekrar 5 bin doların altına düşmesini ve ardından her şey yolunda giderse daha yüksek seviyeleri test etmeyi beklediğini ifade etti. Hollandalı analist Michael van de Poppe (Crypto Michael) başka bir Bitcoin tahmini tweetledi. Analiste göre Bitcoin bir aralıkta sıkışmış ve yakında 4 bin 800-4 bin 950 dolar seviyesine düşebilir. Bu, ona göre, BTC’nin 6 bin doları test etmeden önce gerçekleşmesi gereken bir şey. Ancak, olası bir düşüş senaryosunun BTC fiyatını 3 bin 750 dolara kadar düşürebileceğini de söylüyor.

Başka bir analist ve tüccar George ise Bitcoin’in kısa vadede yükseliş hareketleri için umut veren önemli seviyelerin çoğunun altına düştüğüne dikkat çekiyor.

https://twitter.com/George1Trader/status/1240188264113373186

TradingView’den Trader Protixder da Bitcoin’in 5 bin dolar bölgesinin altına düşmesini bekliyor.

Bitcoin Spot Hacmi Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesinde

İyi haber şu ki, mevcut Bitcoin spot hacmi tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı – Bitstamp’ın ekran görüntüsü Twitter kullanıcısı ‘CL’ tarafından paylaşıldı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner