Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Geri Dönüş Sinyalini Verdi mi?

Popüler bir kripto para trader'ı, Bitcoin'in (BTC) fiyat sıkıntılarının tersine dönmek üzere olduğu anlamına gelen bir sinyalden bahsetti.

btc geri donus sinyali

Popüler bir kripto para trader’ı, Bitcoin’in (BTC) fiyat sıkıntılarının tersine dönmek üzere olduğu anlamına gelen bir sinyalden bahsetti.

Cheds olarak bilinen anonim analist, Pazartesi günü kısa bir süreliğine 40.000 doların altına düştükten sonra BTC’nin “yanlış bir mola” verdiğini ifade etti. Bitcoin o zamandan bu yana toparlandı ve şu anda 42.400 dolardan işlem görüyor.

Trader şunları söyledi:

“Tüm teknik analizlerdeki en güçlü sinyallerden biri, ‘yanlış bir mola’ ve koşu yaptığınız yerdir. Bu yüzden Bitcoin Live’daki analizimde şunu söyledim: ‘Hey, 40 bin doların altına düşersek ve seviyeyi hemen geri alamazsak başımız büyük belada. Ancak 40 bin doların altına düşersek ve tekrar üstüne çıkarsak, onu satın almak istersiniz.’ Yani o yanlış molayı verdik. Bu, momentumda bir değişiklik yaratır. Şimdi takibe ihtiyacımız var.”

Ekim ayında Cheds, bir Bitcoin vadeli işlem borsa yatırım fonunun (ETF) piyasaya sürülmesi için güçlü bir olasılık olduğunu söylemişti. Trader ayrıca Bitcoin 40.000 dolar seviyesine düzeltme yaptıktan sonra yükselen bir üçgen oluşacağını tahmin etti. Yükselen üçgenler, doğrulandığında genellikle yukarı yönlü kırılmaların habercisidir.

“Şimdi 30 bin dolarlık durum bizi 67-69 bin dolara getirdi. 40 bin dolarlık durum, bizi haftalık yükselen üçgen için 100 bin dolara geri döndürecek mi? Bilmiyorum. Gerçekten bilmiyorum.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner