Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Hedefine Hızla İlerliyor! 17.000’e Ulaştı!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), dün akşam saatlerinde başlattığı yükseliş ivmesini devam ettirerek önemli bir seviye olan 17.

Bitcoin 17.000 dolar

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), dün akşam saatlerinde başlattığı yükseliş ivmesini devam ettirerek önemli bir seviye olan 17.000 doları da aşmayı başardı.

BTC, dün öğlen saatlerinde 16.200 dolardan işlem görürken daha sonra bir anda ivmelenmeye başladı. Kripto para birimi ilk olarak 16.500 seviyesini aştı. Bugün ise hızını devam ettirerek 17.000 dolara kadar ilerledi.

Analistler 17 Binin Geldiğini Tahmin Etmişti

Popüler analist Josh Rager da Bitcoin’in 17.000 dolara yükseleceğini ifade etmişti. BTC’nin yükselişi hakkında yorum yapan Rager, şunları söylemişti:

“Düşüşten sonra iyi görünüyor, birden fazla testi destekliyor ve şimdi daha yüksek bir yüksek kapanış için bastırıyor. Potansiyel bir ret için 16.600 doları izliyor. Eğer yukarıda kapatırsa 17.000 dolara yükselebilir.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner