Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) İçin Bu Seviye Çok Kritik

Bitcoin (BTC) bugün gün içerisinde 15.

bitcoin boga kosusu

Bitcoin (BTC) bugün gün içerisinde 15.000 dolar seviyesine dokunduktan sonra, uzun süredir beklenen boğa piyasası kesin olarak başladı mı sorusu akıllara gelmeye başladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bugün yaşanan hareket, alıcıların satıcıları ezmesi ile birlikte parabolik bir ilerleme şeklinde gerçekleşti. Lider kripto para, muazzam güç belirtilerini göstermeye devam ederken, BTC’de birkaç zayıflık belirtisi de yer alıyor.

Bitcoin’in kısa vade içerisinde hangi eğilim içerisinde olcağı, muhtemelen 15.000 dolar seviyesine nasıl tepki vereceğine bağlı olacak. Popüler trader’lara göre bir sonraki kilit direnç seviyesi 15.700 dolar civarında yer alıyor ve bu seviyede yaşanılacak bir kırılma, lider kripto parayı tüm zamanlarının en yüksek seviyesine taşıyabilir.

Kısa vadede piyasa eğiliminin nasıl olacağı, büyük ölçüde Bitcoin’in 15.000 dolara nasıl tepki vereceğine ve 15.700 dolarlık bölgedeki güçlü satış baskısı belirleyici olacaktır. Alıcılar şu an için piyasanın tam kontrolüne sahip ve bu sebepten dolayı önümüzdeki günlerde daha fazla yükseliş görme ihtimaliz de oldukça yüksek.

Bitcoin yazım itibari ile 14.903 dolar seviyesinden işlem görüyor. 15.000 dolar seviyesinden yaşanan ret, fiyatın yükselişini yavaşlatsa da henüz sürdürülebilir bir düşüş ve yükseliş belirtileri bulunmuyor.

Bitcoin’in 15.700 dolar seviyesini kırması ve aylık kapanışı 16.000 doların üzerinde yapması durumunda lider kripto para için yeni bir boğa sezonunun geldiği söylenebilir. Ancak şu an için eğilimin kesin olarak hangi yönde olacağı belirsizliğini koruyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x