Yükleniyor...
AL / SAT
Paribu İlk Adım
Anasayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin (BTC) için Kritik Saatler

Bitcoin (BTC) için Kritik Saatler

ABONE OL:google-news

Bitcoin (BTC) için oldukça olumlu geçen bir haftayı geride bırakmamıza çok az kaldı. En büyük kripto para, hafta başında önce 9.800 dolar adından da 10.000 doları geçerek beş rakamlı fiyat bölgesine uzun bir aradan sonra tekrardan geldi.

Şu anda BTC’de haftalık kapanışa hızla yaklaşılıyor ve haftalık kapanışın 10.000 doların üzerinde olması durumunda Bitcoin’de görülen bu olumlu fiyat hareketlerinin uzun vadede devam edeceğine olan inanç artacak. Çünkü 10.000 dolar seviyelerindeki bir kapanış boğaları destekleyecek.

Bu yazının yazıldığı anlarda 10.059 dolar seviyesinde işlem gören BTC, dün akşamdan itibaren edindiği kazanımları koruyarak boğalara güç kazandırıyor ve girmiş olduğu rallinin kısa vadeli değil uzun vadeli olduğunu göstermek istiyor.

Twitter’daki popüler kripto para analisti Teddy, attığı son tweet’te Bitcoin‘in 10.000 dolar üzerindeki bir kapanışla daha da yükseleceğinin mesajını verdi.

BTC Yine Parabolik Döngüye Girmek Üzere

Haftalık yükseliş trendi Bitcoin (BTC) için bir sonraki büyük parabolik döngünün başlamak üzere olduğunun en büyük göstergesi olarak kabul edilmektedir. Bu görüşün en büyük destekçisi ise geçmişte Bitcoin’in 10.000 dolar eşiğini geçtiğinde parabolik hareketlere başlamasıdır.

TSİ 03:00’da hatalık kapanış olacak ve bu kapanıştaki fiyat Bitcoin’in gelecekteki trendini belirlemek için oldukça önemli olacak.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
KaynakNewsbtc
Semih Alkan
Semih Alkan
Semih Alkan, 1992 yılında Ankara’da doğdu. Atılım Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü mezun olan Semih, öğrencilik yıllarında teknoloji haber editörlüğü yapmış daha sonra kripto paralara olan ilgisi onu bu konuda yazarlığa sürüklemiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar