Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) İçin Tehlike Çanları Çalıyor

Bitcoin (BTC) fırtına öncesi sessizlik durumunda olabilir.

Bitcoin btc indikatör

Bitcoin (BTC) fırtına öncesi sessizlik durumunda olabilir. Bir teknik indikatör BTC’nin 8.000 dolardan 3.800 dolar değer kaybettiği düşüşe benzer büyüklükte bir hareket görülebileceğini gösteriyor.

Bu hareketin kripto para biriminin boğalarını veya ayılarını destekleyip desteklemeyeceği konusunda hala belirsiz olmasına rağmen, bir üst düzey trader, Bitcoin’in daha yüksek seviyelere ulaşmadan önce 4.000 dolar bölgesini yeniden ziyaret etmesinin güçlü bir olasılık olduğuna inandığını belirtti.

Bitcoin (BTC) Tasfiyesi Gerçekleşebilir

Son birkaç gün içinde, Bitcoin 6.600 dolar civarında işlem görüyor, ancak 6.800 dolarlık bölgeye geldiğinde satıcılar tarafından agresif bir şekilde düşürülüyor. Bugün ise satıcılar daha fazla agresiflik göstererek Bitcoin’i 6.000 dolar seviyelerine kadar düşürdü.

Bu durum BTC’nin 6.000 dolar ile 6.400 dolar arasında nispeten küçük bir aralıkta işlem görmesine yol açtı. Direnç altındaki konsolidasyonun boğa lehine bir işaret olabileceğini akılda tutmak önemlidir, ancak bu alım satım aralığının üst sınırında birden fazla reddedilme, açık bir düşüş işareti gibi görünmektedir.

Popüler bir kripto analisti olan Big Cheds, son tweet’inde Bitcoin’in Bollinger Band’larının 3.800 dolarlık tasfiye öncesi durumuna çok benzediğini söyledi. Tarihin kafiyeli olduğunu varsayarsak, lider kripto paranın yakında başka bir büyük hareket yapması muhtemeldir.

Bitcoin (BTC) 4.000 Dolara Kadar Düşebilir

Kripto para analisti ve trader’ı SalsaTekila, Bitcoin’in yakında 4.000 dolar seviyelerine kadar düşeceğine inanıyor. Analist bu seviyelerin %45 olasılıkla görüleceğini düşünüyor.

Popüler analist TraderXO da dahil olmak üzere diğer birçok trader da Bitcoin’in yakında 4.000 dolar veya daha düşük bir seviyeye düşebileceğini belirtti. Önümüzdeki günler ve haftalar, Bitcoin’in ne yönde gideceğini daha da netleştirecektir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner