Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) İçin Ufukta Önemli Bir Fiyat Artışı Gözüküyor

Gold Bullion International'ın kurucu ortağı ve DTAP Capital'in kurucusu Dan Tapiero, Bitcoin'in önümüzdeki yıllarda 10X'e kadar getiri göreceğini tahmin etti.

bitcoin btc icin ufukta onemli bir fiyat artisi gozukuyor

Gold Bullion International’ın kurucu ortağı ve DTAP Capital’in kurucusu Dan Tapiero, Bitcoin’in önümüzdeki yıllarda 10X’e kadar getiri göreceğini tahmin etti. Tapiero’nun iyimserliği, BTC fiyatının 12.000 dolar seviyesini iki hafta içinde iki kez reddetmesine rağmen sürdürdü.

Bitcoin (BTC) İçin Neden Ufukta Önemli Bir Fiyat Artışı Olabilir?

Bu haftanın başlarında, BTC, 12 bin dolarlık bölgeye tekrar dokundu. Bununla birlikte, kripto birkaç saat sonra bazı ağır satışlar yaşadığı ve 11.300 dolara düştüğü için ralli kısa sürdü. Özellikle, altın yedi yıl içinde en büyük düşüşünü yaşarken Bitcoin düştü. Bu aşağı doğru düzeltme, Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump’ın, bir borsa rallisini tetikleyen koronavirüs ekonomik yardımını genişletmek için bir tasarıyı imzalaması sonrasında geldi.

Şu anda, lider kripto para umutsuzca hayati önem taşıyan 11.500 dolar seviyesine tutunuyor. BTC’nin yakın vadede zayıflık göstermesine rağmen, uzmanlar uzun vadede kriptoda hala yükselişte.

Örneğin Goldbug Dan Tapiero, son zamanlarda Bitcoin’in mevcut döngüde parabolik hale gelmeye hazır olduğunu öne sürdü. Makro yatırımcı 11 Ağustos’ta bir tweet’te, BTC’nin uzun vadeli logaritmik grafiğinin varlığın 5-10 kat artmaya hazır olduğunu gösterdiğini belirtti. Tapiero, Bitcoin’in deneyimlediği 2,5 yıllık birikimi “mancınık için harika bir üs” olarak tanımlıyor.

Tapiero, iddiasını desteklemek için aşağıda görülebilen grafiğe başlık yazdı. Ayrıca Bitcoin yatırımcılarına sabırlı olmalarını tavsiye etti.

Mevcut seviyeden 5-10 kat daha yükselmesi, Bitcoin’i 50.000 ila 100.000 dolar arasına bir seviyeye çıkarır. Bu, gökyüzü hedefinde bir pasta gibi görünse de, Bitcoin Mart ortasındaki düşük seviyelerden inanılmaz bir iyileşme kaydetti ve yakın gelecekte çok iyi yeni zirvelere çıkabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner