Yükleniyor...

DeFi Token’ları Son 24 Saatte Yatırımcılarına Kazandırdı

Chinlink (LINK), Compound (COMP), Maker (MKR), Aave (LEND) ve Synthetix Network Token (SNX) gibi DeFi token’ları son 24 saatte yatırımcılarına ciddi kazançlar sağladı.

defi tokenlari son 24 saatte yatirimcilarina kazandirdi

Chinlink (LINK), Compound (COMP), Maker (MKR), Aave (LEND) ve Synthetix Network Token (SNX) gibi DeFi token’ları son 24 saatte yatırımcılarına ciddi kazançlar sağladı.
Bu senenin popüler projelerini oluşturan DeFi token’ları kazandırmaya devam ediyor. Her ne kadar geçtiğimiz günlerde kripto para piyasasının genelinde bir düşüş yaşansa da DeFi token’ları son 24 saatte toparlanma yaşayarak, yatırımcılarını mutlu etti.

Peki  popüler DeFi token’ları bugün yatırımcılarına ne kazandırdı?

Chainlink (LINK)

CoinMarketCap verilerine göre Chainlink (LINK), son 24 saatte yüzde 20 oranında değer kazandı. LINK yazının yazıldığı sırada 15.38 dolardan işlem görüyordu.

Maker (MKR)

En popüler kripto para birimlerinden birisi olan Maker (MKR), son 24 saatte yüzde 23 oranında kazanç sağladı. DeFi token’ları arasında 2. sırada bulunan MKR, yazının yazıldığı sırada CoinMarketCap verilerine göre 742 dolardan işlem görüyordu.

Aave (LEND)

Aave (LEND) Ethereum platformunda çalışan bir DeFi token’ı. Kripto para birimi şu anda 97 aktif piyasada işlem görüyor. Token bugün önemli kazanç sağlayan kripto para birimlerinden birisi oldu. LEND özellikle son 10 gün içerisinde yüzde 40 oranında arttırdı.

Compound (COMP)

Son birkaç ayın yıldızı olan Compound (COMP), son 24 saatte yüzde 27 oranında yükseliş yaşadı. Kripto para birimi CoinMarketCap verilerine göre yazının yazıldığı sırada 223 dolardan işlem görüyordu.

Synthetix Network Token (SNX)

Synthetix Network Token (SNX) da bugün yatırımcılarını mutlu eden kripto para birimlerinden. SNX, son 24 saatte yüzde 15 oranında artış yaşadı.  Kripto para birimi yazının yazıldığı sırada 5.32 dolardan işlem görüyordu.

En Çok Kazandıranlar

DeFi token’ları arasında en çok kazandıranlar ise sırasıyla şu şekilde:

  • Numeraire (NMR): %140
  • AirSwap (AST): %130
  • YAM (YAM): %115
  • Hydro Protocol (HOT): %33

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner