Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Konsolidasyonunun Ne Kadar Süreceği Ortaya Çıktı

Popüler kripto para analisti Dave the Wave, 32.

Bitcoin BTC Konsolidasyonunun Ne Kadar Süreceği Ortaya Çıktı

Popüler kripto para analisti Dave the Wave, 32.000 Twitter takipçisine Bollinger gruplarının genişliğinin, Bitcoin’in (BTC) mevcut konsolidasyon aşamasının muhtemelen 2020’nin son çeyreğine kadar devam edeceğini gösterdiğini söyledi.

Yatırımcılar bir varlığın oynaklığının seviyesini belirlemek için Bollinger bantlarını kullanır. Volatilite azaldığında üst ve alt bantlar genişlerken, volatilite patlamak üzereyken bantlar daralır.

Bitcoin (BTC) 7.000 Dolara Kadar Düşebilir

Bitcoin analisti ve JP Morgan Chase Eski Başkan Yardımcısı Tone Vays da BTC’nin yakın zamanda büyük bir yükseliş hamlesi yapmayacağına inanıyor. Trader, BTC’nin 2021 başında büyük bir kırılmadan önce 6.000 ila 10.000 dolar arasında işlem yapmaya devam etmesini bekliyor. Ayrıca Vays, baskın kripto para biriminin olumsuz bir potansiyele sahip olduğunu ve çok beklenen artıştan önce 7.000 dolara kadar düşebileceği konusunda uyarıyor.

Kripto piyasasının mevcut oynaklığına rağmen, Bitcoin boğaları BTC fiyatının nihayetinde yükseleceği konusunda iyimser kalıyor. Lihtenştayn merkezli Crypto Research Report yakın zamanda Bitcoin’in geleceği hakkındaki analizini yayınladı ve BTC fiyatının yaklaşık on yıl içinde 397.000 dolara kadar yükselebileceğini öngördü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner