Anasayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin’in (BTC) 3200 Dolar Seviyelerine Düşeceğini Bilen Analist, Yeni Uyarıda Bulundu

Bitcoin’in (BTC) 3200 Dolar Seviyelerine Düşeceğini Bilen Analist, Yeni Uyarıda Bulundu

ABONE OL:google-news

2018’de Bitcoin ayı piyasası tabanını doğru olarak tahmin eden kripto para stratejisti, BTC’nin borsa ile birlikte hareket etmesi sebebiyle en iyi kripto para biriminin önemli bir düzeltmeye hazır olduğuna inandığını söyledi.

Bitcoin’de (BTC) Düşüş Gözüküyor

Smart Contracter olarak bilinen kripto para analisti, hem Bitcoin hem de hisse senetleri üzerinde kısa vadeli düşüş gözüktüğünü söyledi:

“Hisse senetleri ve BTC çok şişmiş görünüyor. Bu birikim aşamasını göstermiyor, üzgünüm.”

Trader’ların mevcut duyguları, Koronavirüs pandemisi ile korkunç bir seviyeye yükseldi. Analist her iki varlık sınıfının da, Elliott Dalga prensibi olan ABC düzeltici dalgasının merkezinde olduğuna ve boğa piyasasında geçici bir toparlanmaya işaret ettiğine inanıyor. Model tamamlandığında, varlığın yükseliş trendini sürdürmesi muhtemeldir.

Analiste göre, Bitcoin 7.000 dolarlık bir tabana gerilerken, S&P 500 muhtemelen 2.600’e kadar gerileyecek. Paternin B dalgası tamamlandıktan sonra, BTC’nin modelin C dalgasını yakmasını ve son olarak 12.000 doların üzerine çıkmak için 10.000 dolarlık psikolojik direncin üstesinden gelmesini bekliyor.

Trader, Bitcoin tabanını doğru bir şekilde bulmak için Elliott Dalga teorisindeki uzmanlığını kullandı. Trader, Haziran 2018’e kadar Bitcoin’in 3.200 dolara düşebileceği tahminde bulundu. Analist BTC’nin dibini doğru bilmiş ve BTC dibe ulaştıktan sonra 14.000 dolara kadar çıkmıştı.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
KaynakDailyhodl
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

Bizi Takip Edin

916BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
17,353TakipçilerTakip Et
567AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar