Yükleniyor...

Bitcoin’in (BTC) 3200 Dolar Seviyelerine Düşeceğini Bilen Analist, Yeni Uyarıda Bulundu

2018'de Bitcoin ayı piyasası tabanını doğru olarak tahmin eden kripto para stratejisti, BTC'nin borsa ile birlikte hareket etmesi sebebiyle en iyi kripto para biriminin önemli bir düzeltmeye hazır olduğuna inandığını söyledi.

Bitcoin’in BTC 3200 Dolar Seviyelerine Düşeceğini Bilen Analist Yeni Uyarıda Bulundu

2018’de Bitcoin ayı piyasası tabanını doğru olarak tahmin eden kripto para stratejisti, BTC’nin borsa ile birlikte hareket etmesi sebebiyle en iyi kripto para biriminin önemli bir düzeltmeye hazır olduğuna inandığını söyledi.

Bitcoin’de (BTC) Düşüş Gözüküyor

Smart Contracter olarak bilinen kripto para analisti, hem Bitcoin hem de hisse senetleri üzerinde kısa vadeli düşüş gözüktüğünü söyledi:

“Hisse senetleri ve BTC çok şişmiş görünüyor. Bu birikim aşamasını göstermiyor, üzgünüm.”

Trader’ların mevcut duyguları, Koronavirüs pandemisi ile korkunç bir seviyeye yükseldi. Analist her iki varlık sınıfının da, Elliott Dalga prensibi olan ABC düzeltici dalgasının merkezinde olduğuna ve boğa piyasasında geçici bir toparlanmaya işaret ettiğine inanıyor. Model tamamlandığında, varlığın yükseliş trendini sürdürmesi muhtemeldir.

Analiste göre, Bitcoin 7.000 dolarlık bir tabana gerilerken, S&P 500 muhtemelen 2.600’e kadar gerileyecek. Paternin B dalgası tamamlandıktan sonra, BTC’nin modelin C dalgasını yakmasını ve son olarak 12.000 doların üzerine çıkmak için 10.000 dolarlık psikolojik direncin üstesinden gelmesini bekliyor.

Trader, Bitcoin tabanını doğru bir şekilde bulmak için Elliott Dalga teorisindeki uzmanlığını kullandı. Trader, Haziran 2018’e kadar Bitcoin’in 3.200 dolara düşebileceği tahminde bulundu. Analist BTC’nin dibini doğru bilmiş ve BTC dibe ulaştıktan sonra 14.000 dolara kadar çıkmıştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner